iPhone X w limitowanej edycji Putin Golden Age już w sprzedaży

 iPhone X w limitowanej edycji Putin Golden Age już w sprzedaży

Gdy Apple zaprezentowało iPhone X w cenie 999 dolarów USD, wiele osób zaczęło żartować, że w tej cenie smartfon powinien być ze złota. Jedna z rosyjskich firm wzięła to sobie do serca i dostarcza te urządzenia w obudowach wykonanych nawet z fragmentów meteorytów.

Rosyjska firma Caviar znana jest dostarczania unikalnych obudów, na które mogą sobie pozwolić tylko najzamożniejsi. Wystarczy wspomnieć o kosztującym fortunę wariancie wykonanym z prawdziwego meteorytu. Najnowszy jednak produkt iPhone X Putin Golden Age powstał specjalnie dla uczczenia zwycięstwa Putina w wyborach na prezydenta Rosji, gdzie według oficjalnych informacji, głosowało na niego ponad 76% uprawnionych obywateli. Zamiast wymyślnych naklejek czy też pokrowców, Caviar dokonuje całkowitej przebudowy tylnej obudowy. W tym wariancje z tyłu umieszczono w centralnej części twarz Putina, w miejscu gdzie normalnie jest logo Apple. Poniżej portretu znajduje się wytłoczone godło Federacji Rosyjskiej, a całości dopełnia panorama Kremla w 3D.

Ciekawe czy iPhone X Putin Golden Age stanie się służbowym telefonem współpracowników prezydenta Rosji? ;)

Ciekawy jest cytat zamieszczony na obudowie, który w tłumaczeniu brzmi "Jesteśmy gotowi na jaśniejszą przyszłość i ją osiągniemy". Obudowę wykonano z 24 karatowego złota, włącznie z ramką i guzikami. Wyprodukowano jedynie 76 egzemplarzy wersji Putin Edition i każda z nich posiada numer seryjny wybity na bocznej stronie. Ilość egzemplarzy odpowiada dokładnie procentowej liczbie osób, które oddały głos na Putina. Caviar mówi, że smartfon ten jest symbolem triumfu i jedności narodu rosyjskiego, jako jednej drużyny "tak jak powiedział prezydent". Cena urządzenia jest godna prezydenta - za wariant 64 GB trzeba zapłacić około 4600 dolarów USD, natomiast wersja z pamięcią 256 GB to już koszt 5000 dolarów. Przynajmniej wysyłka jest za darmo ;)

Pokaż / Dodaj komentarze do: iPhone X w limitowanej edycji Putin Golden Age już w sprzedaży

 0