iPhone Xs, iPhone Xs Max Plus i iPhone 9 dostrzeżone w rumuńskim sklepie

iPhone Xs, iPhone Xs Max Plus i iPhone 9 dostrzeżone w rumuńskim sklepie

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, Apple już 12 września, podczas dorocznej konferencji, przedstawi światu nie tylko kolejne iPady, ale przede wszystkim wyczekiwane iPhone'y. Jak się jednak okazuje, pewien rumuński sklep, a konkretniej Quick Mobile, postanowił wyjść przed szereg, uruchamiając przedsprzedaż dotychczas owianych tajemnicą modeli smartfonów amerykańskiej firmy. W ofercie znajdziemy urządzenia o nazwach iPhone Xs, iPhone Xs Max Plus oraz iPhone 9, co potwierdzałoby krążące od dawna plotki, że Apple zaprezentuje dokładnie trzy nowe smartfony. Najlepsza wersja ma być oczywiście wyposażona w nowoczesny ekran OLED, a dla słabszej dziewiątki Apple zaproponuje tradycyjny wyświetlacz LCD. Na zdjęciach wszystkie smartfony dostępne są w czarnej i białej wersji kolorystycznej, więc miłośnicy bardziej jaskrawych wariantów nie będą zadowoleni.

Zgodnie z tym, co pojawiło się na stronie rumuńskiego sklepu, do sprzedaży mają trafić trzy nowe smartfony: iPhone Xs, iPhone Xs Max Plus oraz iPhone 9.

iPhone Xs, iPhone Xs Max Plus dostrzeżone w rumuńskim sklepie internetowym

                                                                                                                                                                                                                                                   źródło: appleinsider

Co warto podkreślić, wyciek potwierdza wcześniejsze doniesienia o ilości pamięci na dane. I tak, iPhone Xs będzie dostępny w wariantach z 64 GB, 256 GB oraz 512 GB, podobnie zresztą jak iPhone Xs Max Plus, a iPhone 9 oferuje tylko dwie opcje 64 GB i 256 GB. Niestety w ofercie zabrakło najistotniejszego elementu, czyli specyfikacji technicznej i ta zapewne do końca pozostanie skrzętnie skrywanym sekretem. Z przecieków wiemy jednak, że iPhone 9 otrzyma najpewniej procesor Apple A12, który pojawi się też w droższych wariantach. Apple postawi też na pojedynczy aparat fotograficzny, aczkolwiek jego parametry nie są znane. iPhone Xs w podstawowej wersji dostanie ekran 5,8-cala, poza tym mówi się również o modelu 6,8-calowym, ale raczej nie będzie to bogatszy iPhone Xs Max Plus.

iPhone Xs, iPhone Xs Max Plus dostrzeżone w rumuńskim sklepie internetowym

iPhone Xs, iPhone Xs Max Plus dostrzeżone w rumuńskim sklepie internetowym

                                                                                                                                                                                                                                                źródło: appleinsider

Wracając do wycieku, nie wiemy, czy pochodzi on z materiałów dostarczanych przez Apple dystrybutorom na jakiś czas przed debiutem urządzeń, by mogli oni na spokojnie przygotować sobie plany marketingowe i dodać produkty do katalogu. Całkiem prawdopodobne, że rumuński sklep dodał smartfony wyłącznie w oparciu o medialne spekulacje, a finalnie nie muszą one mieć odzwierciedlenia w rzeczywistości - szczególnie że brak tu jakichkolwiek detali odnośnie procesora albo chociażby pamięci RAM. Tak czy inaczej, nowe iPhone'y zapowiadają się niezwykle ciekawe, a apetyt użytkowników będą w stanie ostudzić zapewne jedynie ich ceny. Pytanie tylko, czy na terenie Europy poradzą sobie lepiej od poprzedników?

iiPhone Xs, iPhone Xs Max Plus dostrzeżone w rumuńskim sklepie internetowym

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: iPhone Xs, iPhone Xs Max Plus i iPhone 9 dostrzeżone w rumuńskim sklepie

 0