IRDM przedstawia pamięci RAM DDR4 Crimson White

IRDM przedstawia pamięci RAM DDR4 Crimson White

Polska marka IRDM by Goodram wprowadza kolejne białe moduły pamięci DRAM, których wyróżnikiem są czerwone detale i znakowanie radiatorów.

Najnowsze moduły w portfolio IRDM z serii IRDM PRO DDR4 Crimson White charakteryzują się częstotliwością 3600 MHz przy timingach 18-22-22 i napięciu 1,35V. Klienci w ofercie znajdą pojedyncze moduły o pojemnościach 8 i 16 GB, a także coraz popularniejsze zestawy Dual Channel 16 i 32 GB. IRDM PRO DDR4 Crimson White to pamięci stworzone z myślą o graczach oraz entuzjastach. Pamięci bazują na 8-warstwowej białej płytce PCB, oraz wyselekcjonowanych kościach pamięci Samsung D-Die.

Najnowsze moduły w portfolio IRDM z serii IRDM PRO DDR4 Crimson White charakteryzują się częstotliwością 3600 MHz przy timingach 18-22-22 i napięciu 1,35V.

IRDM pamięci RAM

Całość została zamknięta w stylowy biały radiator z wyróżniającym się, czerwonym logo marki IRDM. "Jesteśmy przekonani, że nasze nowe moduły przypadną do gustu wielu graczom i staną się idealnym uzupełnieniem białych zestawów PC, które stale zyskują na popularności. Warto zwrócić uwagę nie tylko na atrakcyjny design pamięci Crimson White, ale również na wysokiej jakości komponenty takie jak zastosowane tutaj kości pamięci marki Samsung” – mówi Wiesław Wilk, prezes Wilk Elektronik SA, właściciel marki IRDM.

Minimalistyczny design Crimson White szczególnie sprawdzi się w komputerach, gdzie liczy się czystość formy i wyraziste detale. Co równie ważne, wszystkie moduły pamięci IRDM produkowane są w Polsce i przechodzą wieloetapowe testy jakości, dzięki czemu objęte są dożywotnią gwarancją. Więcej informacji o pamięciach czy cenach uzyskamy na tej stronie.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: IRDM przedstawia pamięci RAM DDR4 Crimson White

 0