IRIScan Mouse Wifi, czyli intrygujące połączenie myszki ze skanerem

IRIScan Mouse Wifi, czyli intrygujące połączenie myszki ze skanerem

Popularny producent skanerów proponuje tym razem niecodzienne combo: IRIScan Mouse Wifi to bezprzewodowa mysz, która jednocześnie może… zeskanować niemal dowolny dokument.

Urządzenie działa na niezwykle prostej zasadzie: wystarczy położyć myszkę na dokumencie, nacisnąć przycisk odpowiedzialny za uruchomienie skanera, przejechać gryzoniem po kartce i gotowe. W ten sposób użytkownik cyfrowo skopiuje książki, czasopisma, recepty, listy itp. Co istotne, nawet jeśli rzadziej korzystamy z opcji skanowania, nadal możemy cieszyć się z bezprzewodowej myszki. Produkt IRIS posiada skaner optyczny, umożliwiający skanowanie papierów o formacie A4 w rozdzielczości 300 DPI. Wspomniany fragment pojawi się na ekranie monitora, więc posiadacz nie będzie musiał się martwić, że przejeżdżając po dokumencie gryzoniem, pominął jakąś jego część. To istotne detale, zwłaszcza podczas intensywnej biurowej pracy.

Urządzenie jest dość nietypowym połączeniem myszki ze skanerem

Po zeskanowaniu użytkownik może zapisać plik w popularnych formatach: PDF, DOC, XLS, JPEG. Co więcej, wystarczy wcisnąć odpowiedni przycisk, by od razu przesłać dokument na prywatną chmurę. W równie dziecinny sposób udostępnimy przykładowo swój rysunek na jednym z kanałów społecznościowych. Dodatkowo producent chwali się możliwością zeskanowania karty kredytowej, prawa jazdy, czy pozostałych papierów o niewielkich rozmiarach - rzecz niecodzienna w podobnych produktach. Do IRIScan Mouse Wifi dodane jest nie tylko specjalne oprogramowanie, ale również podkładka pod mysz, ułatwiająca wykonanie cyfrowej kopii karty. Skaner IRIScan Mouse Wifi kosztuje około 490 zł. Więcej informacji o produkcie znajdziemy na oficjalnej stronie.

Dane techniczne:

  • Rozdzielczość: do 400 DPI
  • Sensor myszy: optyczny (1500 DPI) Maksymalna wielkość dokumentu: A4
  • Format plików: PDF/JPG/TIFF/BMP/PNG/XLS/DOC
  • Złącze: USB 2.0
  • Liczba przycisków: 3
Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: IRIScan Mouse Wifi, czyli intrygujące połączenie myszki ze skanerem

 0