ITHardware.pl inwestuje w drużynę e-sportową

ITHardware.pl inwestuje w drużynę e-sportową

5 lutego 2018 roku - ITHardware.pl, jako portal z branży technologicznej, który stanowi rozwinięcie powstałego w 2011 roku bloga o tematyce komputerowej zaprezentował swoją drużynę e-sportową. Drużyna będzie reprezentować naszą firmę na turniejach organizowanych w kraju oraz w przyszłości w Europie.

 

Historia

EVOLVE by ITHardware.pl, ponieważ to właśnie ta drużyna jest sprawką całego zamieszania. EVOLVE, czyli ewolucja. Jako portal ściśle związany z hardware, testami sprzętu, publikacjami na temat nowości gamingowych postawiliśmy kolejny krok w naszym rozwoju. Obserwując polski rynek doszliśmy do wniosku, że e-sport jest przyszłością i to właśnie w tym kierunku musimy zmierzać. Idziemy z duchem czasu, ewoluujemy w coś innego. Jednak cały czas pamiętamy skąd pochodzimy, od czego to się wszystko zaczęło.

Według nas przyszłością jest e-sport

Tak wygląda nasz zespół

EVOLVE by ITHardware.pl będzie reprezentować zgrana piątka, młodych i utalentowanych graczy. Wcześniej nasi zawodnicy reprezentowali barwy “Czaszka Konflikt”. Dzięki potencjałowi jaki dostrzegliśmy, wierzymy, że uda nam się sięgać po najwyższe trofea. Liderem zespołu jest Piotr Beser, który znany jest szczególnie ze sceny Counter Strike Source oraz Counter Strike 1.6, gdzie reprezentował barwy NoMercy razem z Jakubem 'KubiK' Kubiakiem, czy Karolem 'repo' Cybulskim.

Skład prezentuje się następująco

  •  Piotr "besburger" Beser
  •  Paweł "HENIEK2K" Pietraszewski
  •  Mateusz "mAAAAt" Kielar
  •  Filip "blink" Darecki
  •  Dawid "mTq" Pogorzelski
  •  Adrian "adq" Furmaniak - Manager
  •  Piotr Kała - CEO

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: ITHardware.pl inwestuje w drużynę e-sportową

 0