ITHardware pojawi się na tegorocznym Good Game Expo!

ITHardware pojawi się na tegorocznym Good Game Expo!

ITHardware wraz z partnerami Ballistix, iiYama, Dream Machines, LC-POWER oraz Zotac pojawi się na tegorocznym Good Game Expo który odbędzie się w dniach 20-22.04.

Stoisko znajdziecie w hali E/B11, zaraz obok strefy Red Bulla i jak zawsze w naszym wykonaniu czeka Was moc atrakcji, jak również wielki wór nagród do rozdania o łącznej wartości ponad 10.000 zł. Dodatkowo będziecie mieli wyjątkową okazję pogrania na komputerach ITHardware For Gamers opartych na najnowszych chipsetach Intel oraz procesorach ósmej generacji. Na dedykowanych stanowiskach nie zabraknie takich targowych hitów jak CS:GO, League of Legends, Hearthstone zaś na profesjonalnym symulatorze jazdy wyposażonym w fotele Pleayseat czy kierownicę THRUSTMASTER T300 RS GT Edition, zagracie w hit opublikowany nakładem Cenegi Project Cars 2 i zmierzycie się w walce na czas. Oprócz standardowych stref free to play jak zwykle zapełnimy wam każdą godzinę imprezy osobnymi konkursami i zabawami, w których musicie wziąć udział.

Redakcja ITHardware wraz ze swymi partnerami przygotuje dla wszystkich zwiedzających moc atrakcji w tym liczne konkursy, czy prezentacje najnowszych produktów

Wyklawiszujemy Was dzięki marce LC-POWER! Zagrajcie z nami w układankę wkładania klawiszy do mechanika na czas, z marką Ballistix w mgnieniu oka zamontujecie pamięć RAM w slotach DIMM płyty głównej. Nasi redakcyjni specjaliści od gier przemaglują Was w sprawie najnowszych i tych najstarszych tytułów, sprawdzając wiedzę ochotników za pomocą screenów. Dla odmiany w główkowaniu wysilicie się nieco w zabawie siłowej w jak najdłuższym utrzymaniu obudowy komputerowej (będzie ciężko!) W sobotę natomiast zorganizujemy duży konkurs cosplay, na który serdecznie zapraszamy bowiem oprócz cennych nagród dla zwycięzców, zgarniecie serię monet, dzięki którym wasze szanse na zwycięstwo w głównym konkursie ComiConu wzrosną diametralnie!

Oczywiście to nie wszystko, bo w trakcie eventu zostaniecie zalani mini grami z cennymi nagrodami naszych partnerów, będą tony myszek gamingowych, podkładek, pamięci DDR oraz niezwykle bogatych giftpacków. Do tego koszulki, kurtki, torby, froty jednym słowem wszystko, aby zadowolić Was przez cały weekend! Mało tego producenci przygotują premierowe produkty przykładowo LC-POWER, zaprezentuje 4 nowe obudowy, na których zbudujemy komputery For Gamers, natomiast marka Dream Machines pokaże nową myszkę, której poprzednia wersja przypadła do gustu wielu odbiorcom. Zapraszamy serdecznie, będzie mnóstwo atrakcji, zatem do zobaczenia na Good Game Expo. Liczymy na obecność naszych fanów!

Pokaż / Dodaj komentarze do: ITHardware pojawi się na tegorocznym Good Game Expo!

 0