ITHardware zaprasza na BEST IT Festiwal 2018 we Wrocławiu

ITHardware zaprasza na BEST IT Festiwal 2018 we Wrocławiu

Kochasz programować i jesteś fanem nowinek technologicznych? Czujesz, że masz najlepsze skille w CS-a czy LoL-a? A może od świata wirtualnego wolisz tradycyjne planszówki? Na szczęście podczas BIT Fest 2018 każdy znajdzie coś dla siebie.

Impreza startuje w najbliższy piątek, 20 kwietnia. Za dnia podczas specjalnych wykładów Waszą uwagę postarają się przykuć najlepsi specjaliści z branży IT, od których uzyskacie wiele interesujących wskazówek dotyczących komputerów. Natomiast w nocy do akcji wkroczą wyłonione z internetowych eliminacji drużyny, które spróbują swych sił w popularnych sieciowych produkcjach - Counter Strike: Global Offensive oraz League of Legends. Fani rozrywek esportowych będą mogli śledzić te pasjonujące pojedynki na dedykowanych salach ze streamem. Oczywiście zaplanowano także masę otwartych dla wszystkich turniejów w wielu innych tytułach. Podczas nocnego maratonu na zebranych gości czekają też liczne planszówki, strefa wolnego grania, a nawet gry i sprzęt retro powodujące nostalgiczne wspomnienia.

BEST IT Festival 2018 to dziewiąta edycja festiwalu informatycznego organizowanego 20 kwietnia na Politechnice Wrocławskiej przez BEST Wrocław

Podczas licznych warsztatów prowadzący zademonstrują najlepsze metody obrony przed powszechnymi w dzisiejszych czasach cyberatakami, podpowiedzą jak stworzyć grę za 30 złotych oraz omówią kwestię nowoczesnego biznesu i powiązanej z nim robotyki. BEST Wrocław to międzynarodowa organizacja zrzeszająca studentów uczelni technicznych z całej Europy, mająca na celu jednoczenie kultur oraz umożliwienie rozwoju i edukacji przyszłych inżynierów. Warto zaznaczyć, iż portal ITHardware jest patronem medialnym tego wyjątkowego wydarzenia, w związku z czym pojawi się na nim wraz z Cenega Poland oraz LC-Power, z którymi przeprowadzi serię konkursów. Do wygarnia będą m.in. gry Dawn of War III, Wolfenstein II, Prey, Deus Ex: Mankind Divied czy sprzęt marki LC-POWER, w tym myszki i podkładki RGB. Zapraszamy na niezapomnianą noc! Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie. 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: ITHardware zaprasza na BEST IT Festiwal 2018 we Wrocławiu

 0