Jak zaprosić kogoś na bal? Najlepiej poprzez Fortnite

Jak zaprosić kogoś na bal? Najlepiej poprzez Fortnite

Gry mają tą niezaprzeczalną cechę, że potrafią łączyć ludzi (i to często aż zbyt dosłownie), a nawet spełniać marzenia. A często takim marzeniem jest choćby zaproszenie wybranki na bal licealny, zrealizowane poprzez grę Fortnite.

Zaproszenia wysyłane za pośrednictwem gry przez (głównie) licealistów, to dość niecodzienna i ekstrawagancka forma, jednakże nie jest to nowe zjawisko. Już wcześniej ludzie organizowali randki, w których zdobywano loot boxy, jednakże obecna forma przyjęła zupełnie nową formę - wszystko dzieje się w grze. Jednym z najlepiej przeprowadzonych zaproszeń na bal w Fortnite, jest przypadek, który wzbił się na szczyt popularności na portalu Reddit. Akcja przeprowadzona przez licealistę polegała na strzelaniu do konkretnych obszarów ścian, tak uzyskań na końcu pożądane zaproszenie w formie jednego słowa, które jak można się domyślać brzmi w tym przypadku "prom?" (z ang. bal?).

Fortnite jest obecne wszędzie, nawet na balach maturalnych

Gracz Navypython, który w ten nietypowy sposób zaprosił swoją wybrankę na bal maturalny przyznał, że musiał podjąć 15 prób, zanim wszystko poszło zgodnie z planem. Dziewczyna doceniła wysiłki i oczywiście się zgodziła. Nie jest to jednak odosobniony przypadek, gdy licealiści zapraszają się na bal w ten sposób. Twitter jest pełen zdjęć graczy, którzy również tworzyli słowo "prom" w grze, najprawdopodobniej wykorzystując ten sam sposób, co Navypython. Co jednak najciekawsze w tej historii i pokazuje jak wielkim fenomenem jest Fortnite, to uczestnictwo szkół i promowanie balów licealnych właśnie dzięki tej grze. Aby skusić najbardziej opornych do stawienia się na imprezie, szkoły organizują podczas potańcówek rozgrywki właśnie w Fortnite.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Jak zaprosić kogoś na bal? Najlepiej poprzez Fortnite

 0