Jaskier będzie miał romans z... Radowidem. Nadchodzi 3 sezon Wiedźmina od Netflixa

Jaskier będzie miał romans z... Radowidem. Nadchodzi 3 sezon Wiedźmina od Netflixa

Już jakiś czas temu pojawiły się pogłoski, że Jaskier - światowej sławy bard, bywalec dworów i pogromca serc niewieścich będzie miał romans z... mężczyzną. Plotki te wydawały się niewiarygodne, przecież tu chodzi o Jaskra. Z drugiej strony w fanach twórczości Andrzeja Sapkowskiego zapanował niepokój, bo w końcu za produkcję odpowiada Netflix...

Plotki okazały się prawdziwe... Jaskier będzie biseksualny i zakocha się w mężczyźnie.

Jak się okazuje, pogłoski nie były bezpodstawne, a nowa porcja informacji z planu wskazuje, że Jaskier faktycznie w serialu jest biseksualny i będzie romansował z mężczyzną. Co więcej, nie bezie to przypadkowy mężczyzna, ale sam Radowid, książe Redanii, który w w serialu wcale księciem nie jest. W odróżnieniu od wizerunku w książkach, w serialu Radowid nie jest synem króla Vizimira, lecz jego młodszym i sprytniejszym bratem.

Jaskier - bard z książek Sapkowskiego, znany z licznych i przelotnych romansów zarówno ze służącymi, jak i damami dworu, w serialu będzie miał romans z... Radowidem. 

Serialowy Wiedźmin mocno odbiega od pierwowzoru...

W serialu ma pojawić się scena przesłuchania, podczas którego Radowid przejawia zainteresowanie w stosunku do Jaskra, co sprawia, że bard czuje się nieswojo. Książę nawet sugestywnie komentuje, żeby Jaskier pokazał mu, jak gra na "swoim instrumencie". To początek dla dalszych scen flirtu i rozwijającego się romansu między mężczyznami, który zakończy się co najmniej pocałunkiem.

„ Jaskier ma gorące dziewczęce lato. Oglądanie [jego życia miłosnego] opowiedzianego w bardzo wizualny sposób było naprawdę satysfakcjonujące. [Zapewniliśmy], że te romanse są opowiedziane zgodnie z prawdą — z wyczuciem i ostrożnością, bez uciekania się do stereotypów… Mam nadzieję, że stworzyliśmy coś wyjątkowego, sapioromantyczny i sapioseksualny związek, który jest pełen niedoskonałości, jak każdy inny związek w tym serialu. ” - mówił jakiś czas temu aktor wcielający się w Jaskra. Showrunnerka Lauren Hissrich również zapowiadała, że "Jaskier się zakochuje. I to z postacią, którą fani będą znać [i] nadal pojawia się w książkach...", ale Radowida chyba nikt się nie spodziewał.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Jaskier będzie miał romans z... Radowidem. Nadchodzi 3 sezon Wiedźmina od Netflixa

 0