Jeden z leakerów zdradza szczegóły dotyczące wyglądu iPhonów 15

Jeden z leakerów zdradza szczegóły dotyczące wyglądu iPhonów 15

Informator o pseudonimie ShrimpApplePro zdradził nowe szczegóły na temat kolejnych smartfonów od Apple. Według jego źródeł, model iPhone 15 Ultra posiada jeszcze cieńsze ramki oraz zaokrąglone krawędzie. Wszystkie iPhone'y 15 będą ponoć miały te same rozmiary ekranów, co ich odpowiedniki z serii iPhone 14.

Nowe przecieki to zawsze ciekawy temat, zwłaszcza jeśli pochodzą od osób, których informacje już wcześniej okazywały się zgodne z prawdą. Leaker o pseudonimie ShrimpApplePro tym razem podzielił się z nami kilkoma informacjami na temat wyglądu nadchodzących smartfonów od Apple. Według jego źródeł, najmocniejszy reprezentant serii, iPhone 15 Ultra, ma być po prostu bardzo ładny. O tym oczywiście każdy zdecyduje indywidualnie. Smartfon ma otrzymać jeszcze cieńsze ramki, a na dodatek zaokrąglone krawędzie. ShrimpApplePro dodał jednak, że sam ekran będzie płaski, a zaokrąglenie ma dotyczyć wyłącznie ramek.

Co ciekawe, bazowe piętnastki również mają otrzymać zaoblone krawędzie i - wreszcie - nietypowego notcha, którego Apple fikuśnie nazywa Dynamiczną Wyspą.

Autor wspomniał także o podstawowych iPhone'ach 15. Wszystkie z nich będą miały te same rozmiary ekranów, co ich odpowiedniki z obecnie dostępnej serii iPhone 14. Co ciekawe, bazowe piętnastki również mają otrzymać zaoblone krawędzie i - wreszcie - nietypowego notcha, którego Apple fikuśnie nazywa Dynamiczną Wyspą.

Taka sama pozostanie z kolei warstwa Ceramic Shield oraz najpewniej przednia kamerka. Leaker podsumował informacje stwierdzeniem, że kolejne iPhone'y będą przypominały Androidowe smartfony bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Oczywiście telefony od Apple wciąż będą wyróżniać się na rynku, głównie przez Dynamic Island. Być może w kolejnych miesiącach do sieci wyciekną pierwsze grafiki prezentujące faktyczny wygląd iPhone'ów 15. Dotychczas udostępnione w internecie rendery były w znacznej części tworami wyobraźni autorów. Jednymi z kluczowych zmian w kwestii budowy piętnastek mają być jeszcze bardziej zaokrąglone rogi, zastąpienie fizycznych przycisków oraz wykorzystanie portu USB-C zamiast Lightning.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Jeden z leakerów zdradza szczegóły dotyczące wyglądu iPhonów 15

 0