Jeden z lepszych superbohaterskich tytułów dostępny za darmo na Epic Games

Jeden z lepszych superbohaterskich tytułów dostępny za darmo na Epic Games

Epic Games Store rozdaje ostatnią tajemniczą grę i okazało się, że jest to kopia Marvel's Midnight Suns. Te specjalne gratisy zaczęły pojawiać się trzy tygodnie temu, zbiegając się z coroczną megapromocją sklepu. Tak jak zawsze, gracze PC mają cały tydzień na dodatnie tego tytułu do swojej biblioteki.

Marvel's Midnight Suns to tytuł od Firaxis Games, czyli studia odpowiedzialnego za niezwykle popularne serie Civilization i XCOM. Zgodnie z oczekiwaniami względem tego dewelopera jest to także tytuł strategiczno-taktyczny, tyle tylko, że tym razem w uniwersum superbohaterów Marvela.

Marvel's Midnight Suns to tytuł od Firaxis Games, czyli studia odpowiedzialnego za niezwykle popularne serie Civilization i XCOM.

Wydany w 2022 roku tytuł pozwala stworzyć własnego superbohatera, który musi współpracować z kultowymi postaciami Marvela, takimi jak Spider-Man, Blade, Kapitan Ameryka, Ghost Rider, Iron Man, Wolverine i innymi, aby odeprzeć spisek Hydry próbujący przejąć władzę nad światem. Walka jest turowa, podobnie jak w XCOM, a to, jakie moce będziemy mogli wykorzystać w każdej turze, zależy od talii kart, którą wprowadzimy do bitwy.

Możesz wybierać bohaterów, którzy wyruszają na misje, tworząc unikalne kombinacje i bazy do współpracy z wewnętrznymi spotkaniami. Poza misjami istnieje również element społecznościowy, w którym gracz może wchodzić w interakcję z bohaterami, aby poznać ich życie i odblokować nowe umiejętności.

Tytuł zebrał naprawdę dobre recenzje (średnia od recenzentów w serwisie Metacritic wynosi 83%), więc warto go przynajmniej sprawdzić. Tak opisuje tę grę Firaxis Games:

Marvel's Midnight Suns to wyjątkowe połączenie bogatej historii, personalizacji postaci, ich rozwoju i relacji znanych z RPG z taktyczną strategią i nową, rewolucyjną mechaniką walki opartej na kartach. Po mroczniejszej stronie uniwersum Marvela stworzysz nierozerwalne więzi z legendarnymi Superbohaterami Marvela i niebezpiecznymi nadprzyrodzonymi wojownikami, by stanąć do walki z największym zagrożeniem świata… demonicznymi siłami Lilith i starszego boga Chthona.
Promocja kończy się 13 czerwca o godzinie 17:00, więc warto od razu odebrać swoją kopię Marvel's Midnight Suns (TUTAJ), aby później Wam to nie umknęło.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Jeden z lepszych superbohaterskich tytułów dostępny za darmo na Epic Games

 0