Jedziemy na PGA! - i mamy dla Was 10 wejściówek

Jedziemy na PGA! - i mamy dla Was 10 wejściówek

Poznań Game Arena (PGA) to największe w Polsce targi gier komputerowych i rozrywki multimedialnej. Impreza odbędzie się dniach 21-23 października. W tym roku, po raz pierwszy w stolicy Wielkopolski pojawi się również delegacja ITHardware.

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was 10 wejściówek!

Naszą ekipę będziecie mogli spotkać już pierwszego dnia imprezy, na stoisku przygotowanym we współpracy ze sklepem E-DSK i niemiecką firmą LC-Power. Tym niemniej planujemy pobyt przez cały czas trwania targów, tj. do niedzieli włącznie. Naturalnie, gorąco zachęcamy do odwiedzenia zaplanowanej ekspozycji. Czeka na Was istne zatrzęsienie konkursów z atrakcyjnymi nagrodami: składanie PC-ta na czas, najbardziej oryginalne selfie z redaktorem ITH, quiz wiedzy technologicznej. Do wygrania m.in. produkty LC-Power, również topowe pozycje z katalogu jak obudowa 981S Silverback czy zasilacz 1200 W Platinum Series.

Co poza rywalizacją? Palenie niemarkowych zasilaczy połączone z prelekcją, ciepły poczęstunek przyrządzony według procedur redakcyjnych, granie na wysokowydajnej konfiguracji z ultrapanoramicznym ekranem 3440x1440 px i wiele, wiele innych.

Jeśli chcecie być na PGA z nami - to mamy dla Was 10 wejściówek! Otrzymanie jednej z nich wiąże się też z możliwością odebrania pakietu gadżetów i ujrzeniem naszej pracy od wewnątrz. Zainteresowani? Szczegóły wkrótce... ;)

Pokaż / Dodaj komentarze do: Jedziemy na PGA! - i mamy dla Was 10 wejściówek

 0