Jesienna wyprzedaż na Steam - mnóstwo tytułów w obniżonych cenach

Jesienna wyprzedaż na Steam - mnóstwo tytułów w obniżonych cenach

Jedną z głównych zalet bycia pecetowym graczem są liczne i częste wyprzedaże, na których możemy zakupić popularne tytuły, w tym także nowości, w naprawdę atrakcyjnych cenach. Steam regularnie rozpieszcza nas w tym aspekcie i zgodnie z tym, co sugerowały wcześniejsze przecieki, platforma właśnie wystartowała ze swoją jesienną wyprzedażą, która potrwa do 3 grudnia do godziny 19:00. Oczywiście zbieżność terminów z czarnym piątkiem i cyber poniedziałkiem nie jest tu przypadkowa. Znajdziemy tu setki przecenionych produkcji, w tym nawet relatywnie nowe, takie jak Gears 5, które dostać można 50% taniej. Tym razem jednak Valve darowało sobie jakieś dodatkowe atrakcje w postaci minigierek czy wydarzeń mających zachęcić nas do wydawania większej ilości pieniędzy, ale zamiast tego możemy już głosować na nominację do Nagród Steam, w typowych dla platformy niecodziennych kategoriach.

Platforma Steam właśnie wystartowała ze swoją jesienną wyprzedażą, która potrwa do 3 grudnia do godziny 19:00.

Jesienna wyprzedaż na Steam - mnóstwo tytułów w obniżonych cenach

Jeśli chodzi o samą wyprzedaż, to obejmuje ona tak dużo tytułów, iż trudno wskazać najlepsze okazje, dlatego też zachęcamy do udania się na stronę Steam i samodzielnego przejrzenia oferty. Nasz wzrok przykuła m.in. wyprzedaż kontrolera Steam, który przeceniony został aż o 90% i można kupić go za zaledwie 22 zł (co ciekawe, wysyłka do naszego kraju jest droższa niż sam pad). Rise of The Tomb Raider kupimy za zaledwie 32,24 zł, a Civilization VI za 64,47 zł. Miłośnicy trudnych gier w stylu Dark Souls powinni zainteresować się The Surge II (119,99 zł) oraz Code Vein (139,30 zł), a shooterów Rage 2 (82,49 zł), Raibow Six: Siegie (31,96 zł) czy też świeżutkim Sniper Ghost Warrrior: Contracts (89,99 zł). Naprawdę jest tego dużo i najlepiej samodzielnie sprawdzić, czy przecenione zostały poszukiwane przez nas produkcje.

Przejdźmy zatem do nagród Steam, gdzie obecnie trwa pierwszy etap konkursu, czyli wyłonienie nominowanych. Tradycyjnie już o wszystkim decydują gracze, będący użytkownikami platformy, a część kategorii nie jest taka oczywista, jak w innych tego typu plebiscytach. Oprócz „Gra roku” czy „Gra VR roku” znajdziemy tu także choćby „Najlepsza gra, w której jesteś do bani”, „Razem raźniej” czy „Owoc miłości”. Całości dopełniają „Najbardziej innowacyjna rozgrywka” oraz „Znakomity styl wizualny”. Nominowanych poznamy podczas zimowej wyprzedaży, która według przecieków startuje już 19 grudnia, z kolei zwycięzcy ogłoszeni zostaną 31 grudnia. Swoje nominacje wręczyć możemy pod TYM adresem.    

Pokaż / Dodaj komentarze do: Jesienna wyprzedaż na Steam - mnóstwo tytułów w obniżonych cenach

 0