Jesienny powiew nowości iiyama w wysokiej rozdzielczości

Jesienny powiew nowości iiyama w wysokiej rozdzielczości

iiyama, światowy lider rynku monitorów, rozszerza swoją ofertę o modele z rodziny ProLite oraz G-Master wyposażone w panele o wysokiej rozdzielczości QHD. Nowe produkty dostępne będą od listopada.

ProLite XUB2792QSC-B1 i ProLite XUB2792HSC-B1

ProLite XUB2792QSC-B1 oraz XUB2792HSC-B1 to 27-calowe monitory z panelem IPS QHD, ergonomiczną podstawą i złączem USB-C, które pozwala za pomocą jednego przewodu naładować laptopa, podłączyć wideo (tryb DP-alt) i połączyć się z urządzeniami peryferyjnymi. Takie rozwiązanie umożliwia uporządkowanie przestrzeni roboczej i stworzenie wygodnego hybrydowego obszaru biurowego. Połączenie matrycy IPS i rozdzielczości QHD (2560 × 1440 pikseli) zapewnia nie tylko szerokie kąty widzenia i doskonałą jakość kolorów, ale również dużą powierzchnię ekranową, która idealnie sprawdzi się podczas używania wymagających aplikacji biurowych oraz programów typu CAD. Monitor wyposażony jest w głośniki, gniazdo słuchawkowe oraz funkcję redukcji niebieskiego światła, ograniczającą uczucie zmęczonych oczu. Zgodność z TCO oraz bardzo niskie zużycie energii sprawiają, że modele XUB2792QSC i XUB2792HSC-B1 są idealną propozycją dla nowoczesnego, przyjaznego środowisku, a zarazem wysoce wydajnego miejsca pracy.

ProLite XUB2792QSC-B1 i ProLite XUB2792HSC-B1

Monitor dostępny jest też w wersji full HD XUB2792HSC.

ProLite XUB2793QS-B1

Kolejna nowość iiyama, ProLite XUB2793QS-B1, również oferuje 27-calową matrycę IPS QHD o odświeżaniu 75 Hz, a atrakcyjna bezramkowa z 3 stron konstrukcja czyni ją modelem idealnym do wielomonitorowych rozwiązań. Panel IPS oferuje dokładne i spójne odwzorowanie kolorów z szerokimi kątami widzenia, a wysoka rozdzielczość zapewnia ostry i szczegółowy obraz. Jest to uniwersalny monitor, który świetnie sprawdzi się nie tylko w wymagającym środowisku biurowym, bo za sprawą szybkiego czasu reakcji 1ms i obsługi technologii FreeSync, będzie również odpowiedni dla mniej wymagających graczy. Model XUB2793QS-B1 został wyposażony w głośniki, gniazdo słuchawkowe, dwa porty  HDMI i jeden DisplayPort oraz funkcję redukcji niebieskiego światła, która pozwala na ograniczenie uczucia zmęczonych oczu. W celu zapewnienia użytkownikowi najwyższego komfortu pracy, monitor posiada regulowaną, 150 mm podstawę.

ProLite

Monitor dostępny jest też w wersji ProLite XU2793QS-B1 z podstawą bez regulacji wysokości.

ProLite XUB2793QS-B1

G-Master G2770QSU-B1

iiyama nie zapomina o graczach i za sprawą nowego monitora G-Master G2770QSU-B1 z matrycą Fast IPS o rozdzielczości QHD uwalnia drzemiący w nich potencjał. Superszybki panel o niskim czasie reakcji (0,5 ms MPRT) i częstotliwości odświeżania na poziomie 165 Hz pozwala zdobyć przewagę nad konkurencją, a FreeSync Premium Pro dba o spektakularny efekt HDR 400 z szeroką gamą kolorów i wysoką jasnością. Możliwość regulacji jasnych i ciemnych tonów za pomocą funkcji Black Tuner zapewnia lepszą jakość widzenia w zacienionych obszarach, a panel w technologii fast IPS gwarantuje doskonały obraz i szerokie kąty widzenia.

G-Master G2770QSU-B1
Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Jesienny powiew nowości iiyama w wysokiej rozdzielczości

 0