John McAfee twierdzi, że ktoś go otruł i próbuje zabić

John McAfee twierdzi, że ktoś go otruł i próbuje zabić

John McAfee znany jest ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi i działań. Ma zatargi z rządem, policją, a teraz do tego wszystkiego twierdzi, że ktoś chce go zabić.

John McAfee jest bez wątpienia ciekawą osobistością, często pojawiającą się na łamach serwisów technologicznych. W ciągu ostatnich kilku dni było o nim jednakże podejrzanie cicho. Jest to dość nietypowe, bo ten kontrowersyjny twórca popularnego antywirusa nie znikał nawet na chwilę i nie zaprzestawał swojej aktywności na portalach społecznościowych. Okazuje się jednak, że John McAfee spędził kilka dni w szpitali, o czym oczywiście poinformował na Twitterze. Co było powodem tej nieplanowanej wizyty w szpitalu w Północnej Karolinie? John twierdzi, że został otruty a jego wrogowie dorzucili mu coś do jedzenia. McAfee mówi jednak, że nie łatwo go zabić.

John McAfee to barwna postać w branży IT. Kto mógłby chcieć jego śmierci?

John McAfee twierdzi, że ktoś go otruł i próbuje zabić

John McAfee utrzymuje, że jego wrogowie zdołali zatruć jego jedzenie albo napój. W konsekwencji spędził ostatnie 2 dni leżąc bez przytomności na szpitalnym łóżku. Jako potwierdzenie swoich słów opublikował nawet zdjęcie dowodowe, gdzie jest przypięty do szpitalnej aparatury. Kto jest jednak owym wrogiem? I tu pojawia się problem, bo tego nie wie nikt i choć sam McAfee twierdzi inaczej, to całkiem prawdopodobne, że i on może mieć problem z postawieniem oskarżenia. John wiele razy spekulował, że amerykański rząd chce żeby zniknął, co może mieć związek z jego kampanią prezydencką. Sam McAfee ma również zatargi z prawem. W jego domu prowadzono przeszukanie w sprawie morderstwa, był również aresztowany za prowadzenie pod wpływem narkotyków oraz nielegalne posiadanie broni.

Pokaż / Dodaj komentarze do: John McAfee twierdzi, że ktoś go otruł i próbuje zabić

 0