JONSBO CR-1100 - chłodzenie CPU dla miłośników różu i RGB

JONSBO CR-1100 - chłodzenie CPU dla miłośników różu i RGB

Jonsbo wprowadza na rynek chłodzenie CPU CR-1100 w kolorze różowym, co jak podkreśla producent, jest fantastyczną zmianą kolorów w segmencie, gdzie królują szare i czarne radiatory. Cooler ten ma być idealny dla użytkowników komputerów, którzy uwielbiają dodawać żywe kolory do swoich systemów, a zestaw ten bez wątpienia oferuje żywe kolory, zwłaszcza że oprócz różu, mamy tu dodatkowo  RGB w wentylatorach i górnej części radiatora. Jedyną różnicą między tym nowym modelem a standardowym zestawem CR-1100 oferowanym przez Jonsbo jest ta znaczna zmiana koloru. Oryginalny radiator CR-1100 ma szaro-czarny design z jaśniejszymi wstawkami po bokach.

Radiator CR-1100 to idealna propozycja dla miłośników krzykliwego różu i świecidełek - zestaw ten jest naprawdę mocno podświetlony.

 

Nowa szata zmienia nudne kolory, zmieniając je na różowe i białe. Ta zmiana ta jest idealna dla użytkowników budujących kolorowe zestawy lub dla osób użytkowników, które chcą ożywić wygląd swojego systemu PC. Jak wspomnieliśmy, zestaw  oferuje oświetlenie RGB, które koncentruje się na podwójnych wentylatorach. Wentylatory te mają podświetlone łopatki, co daje ciekawe efekty wizualne. Dodatkowo górna część radiatora osłonięta jest podświetloną płytą  z logo Jonsbo. Prócz świecącego logo, pokrywa radiatora przedzielona jest dwoma świecącymi pasami, które przebiegają przez trzy boku konstrukcji.

Cooler wyposażono w sumie sześć ciepłowodów i dwa wentylatory pracujące z prędkością do 1500 obr./min. Gdy chłodzenie procesora działa na maksymalnych obrotach, podwójne wentylatory generują całkowity poziom hałasu 31 dBA, co jest całkiem przyzwoitym wynikiem. Chociaż w tym momencie nie ogłoszono żadnych cen, to patrząc na koszt standardowej wersji CR-1100 Tower, który obecnie wynosi  56,40 USD na AliExpress, można się spodziewać, że różowa nowość będzie oferowana w zbliżonej kwocie.

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: JONSBO CR-1100 - chłodzenie CPU dla miłośników różu i RGB

 0