Jutro ruszają zapisy na GeForce Cup 2017 w Counter-Strike: Global Offensive

Jutro ruszają zapisy na GeForce Cup 2017 w Counter-Strike: Global Offensive

W dniu jutrzejszym ruszą zapisy na turniej GeForce Cup 2017 (CS:GO) - informuje Nvidia. Całkowita pula nagród wynosi niebagatelne 30 000 USD. 

GeForce Cup to cykl zawodów e-sportowych przeznaczonych dla amatorów. Najświeższa edycja turnieju poświęcona jest grze w Counter-Strike: Global Offensive. Na zmagania składają się cztery internetowe fazy eliminacyjne, a całość zwieńczy finał we wrocławskiej Hali Stulecia (27 - 28 maja br.), gdzie najlepsze ekipy zmierzą się z profesjonalnymi drużynami - FNATIC Academy, PENTA Sports, Space Soldiers oraz Team Kinguin. Część kwalifikacyjna zostanie przeprowadzona w modelu best of one, a play-off - best of three. Zapisy na GeForce Cup 2017 (CS:GO) rozpoczynają się już jutro. Chętni gracze muszą zebrać się w pięcioosobowe zespoły, a ponadto wymyślić nazwę drużyny i zaprojektować logo.

W zawodach GeForce Cup 2017 (CS:GO) może wziąć udział każdy zainteresowany. Warunkiem jest zebranie pięcioosobowej drużyny.

Co istotne, wszystkim finalistom Nvidia gwarantuje zakwaterowanie i catering na czas trwania ostatecznego etapu zmagań. Organizator zapewnia ponadto nagrody pieniężne za trzy pierwsze miejsca, odpowiednio 15 000, 7000 oraz 4000 USD. Warto nadmienić, że są to sumy netto - czyli obliczone wskutek odjęcia należytego podatku. Więcej szczegółów znaleźć można pod tym adresem, gdzie umieszczono plik PDF zawierający m.in. regulamin, informacje o systemie rozgrywek i listę nagród. Moduł zapisów pojawi się natomiast na oficjalnej witrynie internetowej GeForce Cup. Nvidia nie wprowadza agresywnych obostrzeń, ale ilość miejsc jest ograniczona, więc wszyscy zainteresowani wzięciem udziału w zawodach powinni się śpieszyć. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Jutro ruszają zapisy na GeForce Cup 2017 w Counter-Strike: Global Offensive

 0