Już w ten weekend święto gamingu w Kielcach!

Już w ten weekend święto gamingu w Kielcach!

W najbliższy weekend (23-24 czerwca) Kielce staną się gamingową stolicą Polski, a wszystko za sprawą kolejnej już edycji GameOn, w trakcie której odbędą się Finały Polskiej Ligi Esportowej.

Te ostatnie za każdym razem dostarczają niesamowitych emocji zgromadzonej publice. Co więcej, by odpowiednio podgrzać temperaturę, do Kielc przyjadą najlepsi polscy komentatorzy: Izak, Nervarien Saju, Vuzzey, Mad1, Dis, Leo czy Tybek. Oprócz głównej imprezy dla zwiedzających przygotowano także wiele innych turniejów, m.in. Mistrzostwa Polski w grę Farming Simulator – rozrywka toczyć się będzie w trzyosobowych zespołach. Ciekawie zapowiada się również amatorski turniej KPT Game CUP Spin-off w CS: GO, w którym zagra 8 zespołów. Oczywiście nie jest to jedyna atrakcja, jaką przygotowali organizatorzy i w ramach targów najwięksi producenci oraz wystawcy organizują stoiska, na których zagrać będzie można na najnowszym sprzęcie. Jednym z nich jest producent gamingowych monitorów, iiyama i na stoisku ITHardware premierowo będzie można zobaczyć w akcji m.in. najnowszy monitor G-Master GB2560HSU Red Eagle, który w teście redakcji otrzymał najwyższą notę. Organizowana jest także specjalna promocja, w ramach której G-Master G2530HSU-B1 będzie do kupienia za jedne 559 zł. Wystawca zapewnia także rozmaite konkursy, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody o łącznej wartości 10 000 zł.

Na stoisku ITHardware premierowo będzie można zobaczyć w akcji m.in. najnowszy monitor G-Master GB2560HSU Red Eagle, który w teście redakcji otrzymał najwyższą notę

Już w ten weekend święto gamingu w Kielcach!

Spośród wszystkich stoisk warto również wyróżnić strefę retro, gdzie można będzie zagrać na kultowych konsolach w najbardziej popularne gry, jak Mario, River Raid czy Pac Man. Kolejną atrakcją będzie możliwość stoczenia pojedynku na otulinowe miecze, a na stoisku firmy Cenega znajdziemy najnowszą część serii Total War. Impreza będzie także okazją, żeby spotkać ulubionych youtuberów, a swoją obecność w Kielcach potwierdzili już Izak oraz Rezigiusz. Poprowadzą oni warsztaty dla osób, które chciałby w przyszłości zostać streamerami. Oczywiście w trakcie trwania całej imprezy podziwiać będzie można cosplayerów. Wszyscy chętni wybierający się na GameOn, a nieposiadający jeszcze biletów, mogą wziąć udział w konkursach (szczegóły pod TYM i TYM adresem), w których do zdobycia są karnety. Do zobaczenia w Kielcach!

Pokaż / Dodaj komentarze do: Już w ten weekend święto gamingu w Kielcach!

 0