Już wkrótce darmowa wersja próbna Gears of War 4 i wielka aktualizacja

Już wkrótce darmowa wersja próbna Gears of War 4 i wielka aktualizacja

Studio The Coalition wprowadza spore zmiany do Gears of War 4. Będą one dotyczyć jednego z sieciowych trybów rozgrywki kooperacyjnej. Jednak nie są to jedyne wieści od ekipy odpowiedzialnej za ostatnią część kultowego TPS-a.

Już 9 czerwca, zarówno na Windows 10 PC, jak i Xbox One będzie można wypróbować grę za darmo - do końca 15 czerwca. Najnowsze Gearsy są częścią programu Xbox Play Anywhere, a więc jeśli ktoś posiada obydwie platformy, będzie mógł swobodnie pomiędzy nimi przeskakiwać. Ponadto, najważniejszym novum jakie wprowadzają deweloperzy jest dodatek Rise of the Horde, który wprowadza dodatkowe 500 punktów osiągnięć, a oprócz tego dwie nowe dla tej odsłony mapy. Jedna z nich pochodzi z Gears of War 2 (Avalanche), a druga, Rust Lung, z części trzeciej. Co więcej, od teraz (6 czerwca) dojdzie także możliwość gry rankingowej pomiędzy posiadaczami Xbox One i Windows 10 PC. Oczywiście jest ona opcjonalna.

Naszą recenzję Gears of War 4 znajdziecie TUTAJ

Jeśli chodzi o szczegóły Rise of the Horde, to wprowadzonych zostanie 15 nowych umiejętności (po 3 na każdą klasę postaci), które można rozwijać aż do szóstego, dodatkowego poziomu. W założeniu mają one umożliwić jeszcze bardziej złożoną specjalizację. Co więcej, możemy je losowo zdobyć od Bossów w falach 30, 40 bądź 50.
W kwestii poziomów trudności, mamy dodatkowe dwa tryby: Inconceivable oraz Ironman (śmierć oznacza grę od początku kampanii). Gears of War 4 było znacznie trudniejszą grą od poprzedników, więc szczerze nie wyobrażam sobie dalszego podniesienia poprzeczki w tym temacie. W każdym razie te dwa stopnie trudności będą dostępne zarówno w trybie fabularnym, jak i w trybie Hordy. Jeśli czujecie się zachęceni, warto pamiętać, że okres próbny od 9 do 15 czerwca umożliwia zabawę w pełną wersję gry, po czym już na stałe w Windows Store będzie dostępne 10-godzinne demo.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Już wkrótce darmowa wersja próbna Gears of War 4 i wielka aktualizacja

 0