Konkurs Adwentowy 2021 z ITHardware – Dzień #3

Konkurs Adwentowy 2021 z ITHardware – Dzień #3

Kolejny dzień i kolejna nagroda! Tym razem możecie wygrać znakomitej jakości router TP-Link Archer AX73. Nie zwlekajcie i zapiszcie się już dziś!

Dziś do wygrania kolejna nagroda – to już trzeci dzień naszego Konkursu Adwentowego 2021 z ITHardware. Tym razem do waszych rąk trafić może świetny, dwupasmowy, gigabitowy router TP-Link Archer AX73. Standard AX5400 zapewnia prędkości, które dochodzą nawet do 5400 Mb/s w dwóch pasmach, oferując przy tym szybkie prędkości pobierania i płynną, niczym nieprzerwaną transmisję danych.

Dzień trzeci Konkursu Adwentowego i kolejne nagrody! Tym razem do zgarnięcia jest router TP-Link Archer AX73!

Kalendarz adwentowy dzień 3

Router wyposażony został w trzyrdzeniowy procesor o taktowaniu 1,5 GHz, co gwarantuje błyskawiczne działania wykonywane w sieci. Nie zabrakło też nowoczesnego portu USB 3.0, co pomaga przy tworzeniu swoistego sieciowego magazynu danych. Tak, jak już wspomnieliśmy, router wspiera standard Wi-Fi 6, a za odpowiednie pokrycie pomieszczeń sygnałem odpowiada aż sześć dołączonych, zewnętrznych anten. Jest też wsparcie dla MU-MIMO, OFDMA oraz TP-Link OneMesh (jeśli chcesz idealny zasięg w całym domu). Weź udział w konkursie i wygraj!

Jak wygrać?

Co należy zrobić, by wygrać nagrodę dnia? Należy wejść tutaj i wykonać wszystkie kroki zapisane w aplikacji SweepWidget. Regulamin znajduje się pod tym samym linkiem, a sam konkurs potrwa pięć dni. Życzymy powodzenia!

Fundatorem nagrody jest:

Nagroda dnia:

Dzisiejszą nagrodą dnia jest router TP-Link Archer AX73.

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Konkurs Adwentowy 2021 z ITHardware – Dzień #3

 0