Konkurs Adwentowy 2021 z ITHardware – Dzień #4

Konkurs Adwentowy 2021 z ITHardware – Dzień #4

Czwarty dzień naszego corocznego konkursu adwentowego oznacza kolejną nagrodę do zgarnięcia. Tym razem oferujemy Wam myszkę gamingową MSI Clutch GM50 oraz pakiet gadżetów na dokładkę!

Świeta Bożego Narodzenia coraz bliżej, a my odsłaniamy dziś kolejną nagrodę z naszego kalendarza adwentowego. Jest nią gamingowa myszka MSI Clutch GM50 wraz z dodatkami. W paczce znajdzie się też plecak King’s Backpack, świąteczne skarpetki i czapka MSI oraz pluszowy smok MSI. Jeśli jesteście fanami tego typu gadżetów to nie zwlekajcie, bo konkurs potrwa tylko trzy dni! Nas w szczególności zainteresowały te skarpety.. a Was?

Dzień czwarty to dzień MSI. Dzięki naszemu partnerowi możesz dziś wygrać zestaw gadżetów wraz z myszką gamingową MSI Clutch GM50. Weź udział i wygraj!

gwiazdka 2021

Clutch GM50 to przewodowa myszka dla graczy z sensorem PixArt PMW 3330 o maksymalnej rozdzielczości 7200 dpi i przełącznikami Omron o żywotności 20 milionów kliknięć. Na obudowie znajdziecie aż sześć przycisków, a sama myszka komunikuje się z komputerem za pomocą interfejsu USB. Na pokładzie nie zabrakło 1 ms czasu reakcji, podświetlenia RGB oraz pełnoprawnego oprogramowania, w którym możecie wszystkie te rzeczy dowolnie konfigurować. Nie zwlekajcie! Konkurs potrwa tylko pięć dni!

Jak wygrać?

Co należy zrobić, by wygrać nagrodę dnia? Należy wejść tutaj i wykonać wszystkie kroki zapisane w aplikacji SweepWidget. Konkurs potrwa pięć dni. Życzymy powodzenia!

Fundatorem nagrody jest:

Nagroda dnia:

Dzisiejszą nagrodą dnia jest myszka dla graczy MSI Clutch GM50 wraz z dodatkami w postaci plecaka King’s Backpack, świątecznych skarpetek, czapki MSI oraz pluszowym smokiem MSI.

Clutch Gm50

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Konkurs Adwentowy 2021 z ITHardware – Dzień #4

 0