Konkurs Adwentowy 2021 z ITHardware – Dzień #5

Konkurs Adwentowy 2021 z ITHardware – Dzień #5

Dzień piąty to czas ochłody, ale nie dla nas tylko dla waszego procesora! Dziś wygrać możecie bowiem świetne chłodzenie AiO SilentiumPC Navis EVO ARGB 280. Nie zwlekajcie z zapisem!

Znów podkręcamy nieco tempo i w tym samym czasie nasze procesory. Jeden z Was będzie mógł to zrobić już niedługo, bo dzień piąty to nagroda w postaci wodnego chłodzenia procesora AiO SilentiumPC Navis EVO ARGB 280. Test tego sprzętu w wersji 360 mm zdążył pojawić się już na łamach naszego portalu, dlatego gorąco zachęcamy do lektury. A tymczasem omówimy pokrótce możliwości chłodzenia.

Na zewnątrz chłodno, ale w domu ciepło, dlatego przyda się dobre chłodzenie procesora. Dziś do wygrania SilentiumPC Navis EVO ARGB 280!

gwiazdka 2021

Jest to zestaw chłodzenia wodnego od jednego z najbardziej rozpoznawalnych i renomowanych producentów sprzętu na naszym rynku – SilentiumPC. Jest bardzo wydajne i efektownie wyglądające – właśnie za sprawą dołączonego systemu oświetlenia RGB. Kultura pracy również stoi na wysokim poziomie, a to za sprawą 280 mm radiatora oraz trzech wydajnych wentylatorów Stella HP ARGB z hydraulicznym łożyskiem. Te z kolei kręcą się w granicach od 500 do 1600 obr./min. Do zestawu dołączona jest też pasta termoprzewodząca Pactum PT2 oraz pełen zestaw montażowy. Chcecie wygrać? No to do dzieła!

Jak wygrać?

Co należy zrobić, by wygrać nagrodę dnia? Należy wejść tutaj i wykonać wszystkie kroki zapisane w aplikacji SweepWidget. Konkurs potrwa pięć dni. Życzymy powodzenia!

Fundatorem nagrody jest:

Nagroda dnia:

Dzisiejszą nagrodą dnia jest wodne chłodzenie AiO SilentiumPC Navis EVO ARGB 280.

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Konkurs Adwentowy 2021 z ITHardware – Dzień #5

 0