Konkurs Adwentowy 2021 z ITHardware – Dzień #8

Konkurs Adwentowy 2021 z ITHardware – Dzień #8

Mija już tydzień od wprowadzenia naszego konkursu adwentowego z ITHardware. Dziś macie okazję wygrać świetnie wyglądający i wydajny dysk SSD znanego producenta - Kingston 1 TB M.2 PCIe Gen4 NVMe KC3000. Nie zwlekaj i weź udział!

Dnia ósmego... nikt nie odpoczywa, bo nasz konkurs adwentowy trwa dalej! Tym razem mamy dla Was świetnie prezentujący się w obudowie zestaw pamięci RAM od znanego, producenta sprzętu Kingston. Nagrodą jest SSD Kingston KC3000 1 TB M.2 PCIe Gen4 NVMe.

Dziś już ósmy dzień naszego ciągle trwającego konkursu adwentowego. Do wygrania dysk SSD Kingston 1 TB M.2 PCIe Gen4 NVMe KC3000!

gwiazdka 2021

Stworzony z myślą o graczach i wysokiej wydajności idealny do Twojego nowego, gamingowego komputera. Szczególnie istotna jest magistrala PCI-E x4 oraz transfery dochodzące do 7000 MB/s. Dysk jest bardzo szybki, dlatego świetnie sprawdzi się nawet w wysokowydajnych maszynach, szczególnie parując go z najnowszymi procesorami AMD Ryzen i Intel Core. Nie zwlekaj i weź udział w konkursie, by wygrać!

Jak wygrać?

Co należy zrobić, by wygrać nagrodę dnia? Należy wejść tutaj i wykonać wszystkie kroki zapisane w aplikacji SweepWidget. Konkurs potrwa pięć dni. Życzymy powodzenia!

Fundatorem nagrody jest:

goodram

Nagroda dnia:

Zestaw pamięci Kingston 1 TB M.2 PCIe Gen4 NVMe KC3000

goodram IRDM RGB 3600 MHz CL18

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Konkurs Adwentowy 2021 z ITHardware – Dzień #8

 0