Kapitan Price powróci w przyszłym roku w Call of Duty: Modern Warfare 4?

Kapitan Price powróci w przyszłym roku w Call of Duty: Modern Warfare 4?

Po ostatnich mniej udanych produkcjach, studio Infinity Ward planuje powrócić do lat swojej świetności i najwyraźniej czeka nas powrót serii Modern Warfare.

W sieci pojawiły się nowe plotki, których źródłem jest Matt Harris - osoba, która była źródłem kilku potwierdzonych informacji o Call of Duty: Black Ops 4. Według najnowszych rewelacji, następną odsłoną Call of Duty, będzie kontynuacja hitu od Infinity Ward pod postacią Call of Duty: Modern Warfare 4. Informacja ta pokrywa się z pogłoskami, które pojawiały się w branży już od jakiegoś czasu. Ostatnie dwa tytuły wyprodukowane przez studio Infinity Ward otrzymały dość średnie przeciętne oceny od społeczności graczy. Call of Duty: Infinite Warfare stało się nawet ofiarą nagonki na tę serię, a trailer tej produkcji był najbardziej nielubianym materiałem w całej historii serii. Część pracowników, którzy podążając za swoimi szefami odeszli ze studia podczas głośnego konfliktu z Activision w 2010 roku, znalazła nowe miejsce pracy w studiu Respawn (Titanfall), a teraz powrócili do Infinity Ward.

Infinity Ward wskrzesi serię Modern Warfare? Liczymy, że w tej odsłonie pojawi się kampania i masa znanych bohaterów

Takie przetasowanie pracowników może dodatkowo potwierdzać chęć wskrzeszenia serii Modern Warfare. Wcześniej w tym roku Eric Hirshberg oznajmił, że nadchodzące 3 lata mają być najlepsze w całej historii Call of Duty. Dodał również, że w serii istnieją trzy uniwersa, które gracze uwielbiają i z pewnością jednym z nich jest właśnie świat Modern Warfare. Ostatnia odsłona serii Modern Warfare została wydana w 2012 roku i byłą największym wydarzeniem rozrywkowym tamtego okresu, a osiągnięcie miliarda dolarów ze sprzedaży, zajęło jedynie 18 dni. Oficjalnie oczywiście nic nie wiadomo, a na pierwsze "przecieki" bezpośrednio od producenta, musimy poczekać zapewne do początku 2019 roku.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Kapitan Price powróci w przyszłym roku w Call of Duty: Modern Warfare 4?

 0