Kärcher w Polsce z nowym Dyrektorem Zarządu

Kärcher w Polsce z nowym Dyrektorem Zarządu

Marka Kärcher, od 1993 przybliżana polskim odbiorcom przez firmę Kärcher Sp. z o.o., zyskuje w Polsce nowe przewodnictwo. Od początku bieżącego roku stanowisko Dyrektora Zarządu objął pan Rafał Nęcek od 18 lat związany z przedsiębiorstwem zlokalizowanym w Krakowie. Obecny Dyrektor Zarządu Kärcher Sp. z o.o. poznał bezpośrednio najważniejsze obszary funkcjonalne firmy, zaczynając od pracy w logistyce, następnie w marketingu i sięgając po kierowanie przez ostatnie 12 lat Działem ds. Sprzedaży w sieci dealerskiej Kärcher, jednym z kluczowych kanałów dystrybucji. Kärcher od lat chce sięgać po ambitne cele.

Stanowisko Dyrektora Zarządu w polskim oddziale Kärchera objął pan Rafał Nęcek od 18 lat związany z przedsiębiorstwem zlokalizowanym w Krakowie.

Kärcher w Polsce z nowym Dyrektorem Zarządu

Tak jest i dziś, nie tylko w zakresie rozwoju sprzedaży, dotarcia do nowych grup docelowych, a tym samym maksymalizacji zysku, ale i w poważnym traktowaniu zrównoważonego rozwoju oraz społecznej odpowiedzialności biznesu. Kontynuacja w tych wszystkich obszarach sukcesów, jakie firma osiągnęła pod kierownictwem pierwszego Dyrektora pana Jacka Olko przez 28 lat istnienia, to duże wyzwanie dla nowego Dyrektora Zarządu. Jednak doświadczenie zdobyte przez nowego Dyrektora Zarządu pozwala sądzić, że przedsiębiorstwo podąży wcześniej wytyczoną drogą, spełniając postawione cele.

Alfred Kärcher GmbH & Co. KG, znana pod marką Kärcher – globalnie działająca niemiecka firma rodzinna z siedzibą w Winnenden, znana z produkcji urządzeń i systemów czyszczących, a zwłaszcza urządzeń wysokociśnieniowych. Firma Kärcher jest obecna w 47 krajach świata. W 1935 roku przez Alfreda Kärchera w dzielnicy Stuttgartu - Bad Cannstatt. Od 2009 roku w ofercie Kärcher dostępne są urządzenia ultra wysokociśnieniowe, które podają wodę o ciśnieniu nawet do 2500 bar. W tym samym roku przedstawione zostały wielozadaniowe, komunalne nośniki narzędzi, dystrybutory wody trafiły do nowych grup docelowych.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Kärcher w Polsce z nowym Dyrektorem Zarządu

 0