Katana 7 Series - eleganckie pamięci 16 GB od Antec

Katana 7 Series - eleganckie pamięci 16 GB od Antec

Antec wprowadził na rynek pamięć Katana DDR4, która łączy w sobie zarówno wydajność, jak i design inspirowany japońskim mieczem samurajskim. Pamięć Katana Series 7 od Antec ma według producenta, zadziwiać metalicznym połyskiem i miękkim oświetleniem i oferować "nieskończenie wiele możliwość budowy komputera". Zestaw pamięci Katana DDR4 ma fantastyczną estetykę z metalicznym wykończeniem i bierze nazwę od klasycznego japońskiego miecza samurajskiego, czerpiąc wzornictwo z sylwetki ostrza przeniesione do pamięci RAM. Zestaw ma również bardzo wyraźnie zarysowany radiator aluminiowy. Producent stworzył wyrafinowaną teksturę w stylu czarnej stali dzięki obróbce CNC i bardzo unikalnej modyfikacji powierzchni. Dzięki temu charakterystyczny aluminiowy radiator oferuje doskonałą przewodność cieplną, a układy pamięci pozostaną chłodne nawet po przetaktowaniu.

Antec wprowadził na rynek pamięci DDR4 Katana Series 7, które łączę w sobie zarówno wydajność, jak i design inspirowany japońskim mieczem samurajskim.

Pamięci RAM Katana wyposażono w lekki dyfuzor światła umieszczony na górze modułu. Podświetlenie RGB umożliwia generowanie miękkich efektów świetlnych oraz całkowitą kontrolę przez oprogramowanie RGB płyty głównej. Układy pamięci są selekcjonowane przez technologię sortowania układów scalonych, to sortowanie nazywa się AIST lub Antec IC Sorting Technology, co pozwala Antecowi sprawdzić kompatybilność dla różnych płyty głównej podczas ośmiu godzinach testów niezawodności. Te ekstremalne testy zapewniają, że pamięć RAM Antec Katana jest wyjątkowo niezawodna nawet w najbardziej kluczowych systemach.

Pamięci Katana występują w dwóch różnych zestawach, jeden ma prędkość 3200 MHz, a drugi  3600 MHz. Oba te zestawy oferują maksymalną pojemność 16 GB, podzieloną na dwa osobne moduły. Niestety trzeba zwrócić uwagę, że pamięci te oferują nieco gorsze timingi w porównaniu do niektórych zestawów 16 GB konkurencji. Katana DDR4-3200 mają opóźnienia 16-18-18-38, a zestaw DDR4-3600 to 18-20-20-44, co jest nieco wolniejsze w porównaniu ze standardowymi taktowaniami odpowiednio 16-18-18-36 i 18-20-20-40 w innych modułach. Pamięci pojawią się wkrótce w sprzedaży w cenie od 550 zł za tańszy z zestawów.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Katana 7 Series - eleganckie pamięci 16 GB od Antec

 0