Kena: Bridge of Spirits wygląda ślicznie. Zobaczcie rozgrywkę

Kena: Bridge of Spirits wygląda ślicznie. Zobaczcie rozgrywkę

Popularny „Cycu1” udostępnił nowy film, pokazujący 8 minut materiału z rozgrywki z uroczej i przepięknej gry przygodowej Kena: Bridge of Spirits. Według YouTubera studio Ember Lab dostarczyło mu ten nieedytowany materiał z rozgrywki. Co więcej, oznaczył to jako gameplay na PC, choć może to być błąd, ponieważ interfejs zawiera oznaczenia charakterystyczne dla kontrolerów konsol Sony (gra zmierza także na PlayStation 4 i 5). Niewykluczone jednak, że jest to wciąż wersja deweloperska, a sama rozgrywka rzeczywiście uchwycona została na pececie. Tak czy inaczej, raczej nie spodziewamy się tu dużych różnic między platformami, a ten film daje nam już niezłe wyobrażenie tego, czego możemy się spodziewać po tym tytule.

Popularny „Cycu1” udostępnił nowy film, pokazujący 8 minut materiału z rozgrywki z uroczej i przepięknej gry przygodowej Kena: Bridge of Spirits.

Kena: Bridge of Spirits ma na celu płynne połączenie narracji z eksploracją, rozwiązywaniem zagadek i szybką walką, w ramach pięknej, wciągającej podróży. Ta uroczo zapowiadająca się gra pozwala graczom wcielić się w bohaterkę o imieniu Kena, której zadaniem jest przywrócić równowagę starożytnej wiosce w niegdyś kwitnącym środowisku. Tytułowa protagonistka to młody przewodnik duchowy, która w trakcie przygody odkryje tajemniczą historię związaną z upadkiem wioski. Korzystając ze swojej laski i pomocy malutkich towarzyszy znanych jako Rot, gracz rozbroi przeciwników, odblokuje nowe umiejętności, odkryje sekrety i przywróci piękno krainie. Zachęcamy do obejrzenia materiału powyżej, ponieważ Kena: Bridge of Spirits zapowiada się naprawdę ciekawie i dla wielu osób może stanowić odskocznię od kolejnych dynamicznych shooterów z mrocznym settingiem. 

Gra została opracowana przez niezależne studio deweloperskie Ember Lab i oficjalnie ogłoszona w zeszłym roku podczas wydarzenia Sony PS5 The Future of Gaming. Kena: Bridge of Spirits pierwotnie miała ukazać się jeszcze pod koniec 2020 roku, jednak ze względu na pandemię COVID19 Ember Lab opóźniło ją do 24 sierpnia. W międzyczasie Cycu1 udostępnił kolejny film z rozgrywki, którym tym razem nie koncentruje się na eksploracji, tylko na walce (powyżej). Poniżej możecie sprawdzić też oficjalne wymagania sprzętowe PC:

Kena: Bridge of Spirits wygląda ślicznie. Zobaczcie rozgrywkę

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Kena: Bridge of Spirits wygląda ślicznie. Zobaczcie rozgrywkę

 0