KFA2 - zostań w domu, wykonaj zrzut ekranu i weź udział w konkursie

KFA2 - zostań w domu, wykonaj zrzut ekranu i weź udział w konkursie

W dobie pandemii koronawirusa wiele firm czy organizacji zachęca, aby pozostawać w domu, ponieważ tylko tego rodzaju izolacja w ocenie ekspertów może zmniejszyć rozprzestrzenianie się groźnego dla zdrowia oraz życia wirusa. KFA2 to kolejny producent, który dołączył do akcji #zostańwdomu organizując wydarzenie „Zostań w domu, graj z KFA2". Osoby biorące w nim udział mają za zadanie wykonać zrzut ekranu z gry, w którą aktualnie grają. Wówczas wysyłając obrazek pod odpowiednie miejsce wezmą udział w losowaniu i będą miały szanse zdobycia interesujących nagród np. kartę graficzną czy dysk SSD. Oczywiście w praktyce nie powinien być to zwykły screen, a taki przedstawiający jakąś wyjątkową chwilę z wybranej rozgrywki co z pewnością zwiększy szanse na zwycięstwo. Nagrody zostaną rozlosowane spośród uczestników, którzy wysłali poprawne zrzuty ekranu. Zgłoszenia są przyjmowane maksymalnie do 22 kwietnia.

W ramach akcji „Zostań w domu, graj z KFA2" trwającej do 22 kwietnia mamy szansę wygrać interesujące nagrody.

KFA2 - zostań w domu, wykonaj zrzut ekranu i weź udział w konkursie

Aby wziąć udział w evencie należy dodać przytoczony zrzut ekranu w formie postu na Instagram oznaczając go hashtagiem #stayhomewithkfa2 i ustawiając jako widoczny publicznie. Następnie musimy zaobserować profil organizatora pod tym adresem. Ostatni krok to wypełnienie formularza dostępnego tutaj. KFA2 to firma zyskująca w Polsce coraz większą popularność. Założone w 1994 roku przedsiębiorstwo zajmuje się m.in. produkcją kart graficznych, których testy mogliście przeczytać na łamach naszego portalu. KFA2 oferuje zarówno droższe propozycje GPU dla bardziej wymagających graczy, jak i tych szukających kompromisu w stosunku ceny do niezłej wydajności. Warto przytoczyć tu KFA2 GeForce RTX 2070 SUPER Work The Frames, której wystawiliśmy rekomendację.

KFA2 - zostań w domu, wykonaj zrzut ekranu i weź udział w konkursie

Inna propozycja to KFA2 GeForce GTX 1660 SUPER EX, której plusem jest m.in. wysoka wydajność na ustawieniach fabrycznych czy dobry układ chłodzenia co też jest istotne w przypadku kart graficznych. Oprócz tego producent oferuje również dyski SSD o pojemnościach od 120 GB do nawet 2 TB. Oczywiście gorąco zachęcamy, by tak jak radzą wszyscy eksperci pozostać w domach dostosowując się do nałożonych przez różne władze zaleceń oraz obostrzeń. Koronawirus to niestety nadal niemały problem i minie trochę czasu nim uda się skutecznie zwalczyć trwającą pandemię.

Pokaż / Dodaj komentarze do: KFA2 - zostań w domu, wykonaj zrzut ekranu i weź udział w konkursie

 0