Kiedy zadebiutuje Gears of War: E-Day? Podano potencjalny termin

Kiedy zadebiutuje Gears of War: E-Day? Podano potencjalny termin

Gears of War: E-Day był jednym z bohaterów pokazu Xbox, jednak nie podano daty premiery gry, która ma być powrotem niegdyś popularnej serii strzelanek. Teraz jednak ujawniono przypuszczalny termin.

O powrocie serii Gears of War spekulowano od bardzo dawna i wreszcie plotki znalazły pokrycie w rzeczywistości na pokazie Xbox. Gears of War: E-Day wbrew oczekiwaniom nie jest kontynuacją a prequelem przybliżającem początek inwazji potworów i przygody Markusa Feniksa oraz jego kompanów. Niestety nie podano daty wydania produkcji, aczkolwiek jak zawsze można liczyć na przecieki.

Gears of War: E-Day ma zadebiutować w 2025 roku.

Według nieoficjalnej informacji Gears of War: E-Day celowanym oknem premiery jest rok 2025, choć nie znamy dalej dokładnej daty, to zadaje się, że firma z Redmond robi wiele, by utrzymać właśnie przyszły rok. Oczywiście nie ma pewności, że nie dojdzie do opóźnienia. Wiadomo za to, iż tytuł trafi na PC oraz konsole Xbox Series X/S, a także do usługi Game Pass już w dniu debiutu.

Fabuła opowie o młodszych Marcusie Fenixie i Domu Santiago, którzy walczą z siłami najeźdźców. Będzie to w zasadzie ukazanie początku konfliktu ciągnącego się w następnych częściach.

Akcja rozegra się 14 lat przed wydarzeniami znanymi z jedynki. Całość powstaje na silniku Unreal Engine 5 i tu warto wspomnieć, że The Coalition zostało zaangażowane do pomocy w rozwoju tego silnika.

Obserwuj nas w Google News

Tagi

GamingGry

Pokaż / Dodaj komentarze do: Kiedy zadebiutuje Gears of War: E-Day? Podano potencjalny termin

 0