Killer Instinct Definitive Edition dostępny na Windows 10

Killer Instinct Definitive Edition dostępny na Windows 10

Killer Instinct, bijatyka wydana przez Microsoft, zagościła na komputerach PC z Windows 10 już w marcu. Do tej pory można było nabyć wyłącznie osobne sezony z postaciami. Od teraz jednak w sklepiku Microsoft Store pojawiła się wersja Definitive Edition, w której znajduje się cała wydana do tej pory zawartość.
 
Definitive Edition zawiera wszystkie 26 postaci, 20 aren walki, klasyczne Killer Instinct 1 i 2 (na Xbox One) z lat 90., a także materiały bonusowe zza kulis produkcji gry.

Killer Instinct to tytuł Xbox Play Anywhere, czyli w ramach jednego cyfrowego zakupu, użytkownikowi przysługują dwie licencje - na Windows 10 PC oraz Xbox One. Ponadto istnieje możliwość rywalizacji sieciowej pomiędzy użytkownikami obydwu platform (wraz z łącznością głosową) a także przenoszenia swoich postępów swobodnie pomiędzy konsolą a komputerem.

Killer Instinct

Pecetowa wersja Killer Instinct obsługuje zarówno klawiaturę, jak i różnego rodzaju kontrolery - w tym także do Xbox One. Killer Instinct: Definitive Edition kosztuje 169,99 zł.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Killer Instinct Definitive Edition dostępny na Windows 10

 0