Kingston prezentuje pamięć RAM FURY Renegade Pro DDR5 RDIMM

Kingston prezentuje pamięć RAM FURY Renegade Pro DDR5 RDIMM

Kingston FURY, oddział firmy Kingston Technology Company, Inc. prezentuje nowy, podkręcony moduł pamięci RAM DDR5 Kingston FURY Renegade Pro DDR5 RDIMM. Jest to moduł zaprojektowany z myślą o serwerach.

Według producenta nowy podkręcony moduł pamięci klasy serwerowej Kingston FURY Renegade Pro DDR5 RDIMM stworzono tak, aby sprostać wymaganiom najnowszych aplikacji, a wszystko to bez poświęcania integralności danych. Kingston DDR5 Registered DIMM jest wyposażony w funkcję ECC wbudowaną w komponent pamięci DRAM i obsługuje ECC na poziomie modułu. Pozwala też na wykrywanie i korygowania błędów wielobitowych. Dzięki funkcji Plug N Play przy 4800 MT/s 1 Kingston FURY Renegade Pro DDR5 RDIMMs umożliwia użytkownikom automatyczne przetaktowanie bez konieczności zmiany ustawień.

Kingston FURY, oddział firmy Kingston Technology Company, Inc. prezentuje nowy, podkręcony moduł pamięci RAM DDR5 Kingston FURY Renegade Pro DDR5 RDIMM.

kingston ram

Mogą oni też wybrać jeden z zestawów cztero- i ośmiokanałowych z certyfikatem Intel XMP 3.0 i certyfikatem dla płyt głównych o prędkości do 6000 MT/s, dodatkowo z fabrycznie dostrojonymi timingami, prędkościami i napięciami. „Kingston FURY cieszy się z możliwości zwiększenia mocy DDR5 dla osób potrzebujących wydajnej pamięci w kategorii stacji roboczych i wysokiej klasy komputerów stacjonarnych. Kingston FURY Renegade Pro DDR5 RDIMMs kontynuuje ponad trzydziestoletnie doświadczenie firmy Kingston w konstruowaniu pamięci klasy serwerowej dla największych centrów danych na świecie” – podkreśla Iwona Zalewska, DRAM Business Manager, Kingston.

Pamięci Kingston FURY Renegade Pro DDR5 RDIMM są dostępne w pojedynczych modułach o pojemności do 32 GB, zestawach po 4 sztuki do 128 GB oraz zestawach po 8 sztuk do 256 GB. Ponadto Kingston FURY Renegade są w 100 proc. testowane pod kątem prędkości i wspierane przez ograniczoną gwarancję na cały okres użytkowania.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Kingston prezentuje pamięć RAM FURY Renegade Pro DDR5 RDIMM

 0