KIVI – marka telewizorów dostępna w Polsce

KIVI – marka telewizorów dostępna w Polsce

KIVI to marka, która wkroczyła na polski rynek. Firma pochodząca z Ukrainy oferuje telewizory Smart z autorską aplikacją multimedialną.

KIVI jest istniejącą od 2016 roku ukraińską firmą produkującą telewizory Smart. Korporacja sprzedaje produkty w Europie oraz Azji i ma europejskie biuro w Budapeszcie na Węgrzech, z kolei dział Researach & Development znajduje się w Ukrainie oraz w Chinach. Ostatnio marka wkroczyła do Polski i zaczęła dystrybuować swoje produkty w polskich sklepach. Produkcja KIVI jest realizowana w zakładach producenta kontraktowego MTC (Shenzhen, Chiny). Korporacja używa komponentów producentów z Chin, Japonii, Tajwaniu i Korei Południowej.

KIVI to marka telewizorów, która zadebiutowała na polskim rynku.

KIVI

KIVI jest też certyfikowanym partnerem Google i Netflix. Warto wspomnieć, że firma sprzedała ponad 1,5 miliona urządzeń. Przedsiębiorstwo oferuje telewizory Smart o przekątnej od 24 do 65 cali, z różnymi rozdzielczościami ekranu i bezramkową konstrukcją. Wyposażono je w technologie Super Contrast Control, która umożliwia zmianę kontrastu w określonych obszarach obrazu podczas przyciemnionych scen i UltraClear poprawiającą wyrazistość w treściach o jakości poniżej 4K. HDR. Oprócz tego producent posiada autorską aplikację rozrywkowa KIVI MEDIA.

Na telewizorach KIVI znajdziemy również platformę grania w chmurze Boosteroid, która pozwala odpalić takie tytuły jak Fortnite czy GTA. Sterowanie odbywa się za pomocą gamepada. TV Smart oferują dostęp do AirConsole, dzięki któremu na jednym telewizorze Smart TV może grać jednocześnie nawet 16 graczy. KIVI w 2022 roku wszedł na polski rynek, a produkty firmy kupimy w sieci sklepów Media Expert.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: KIVI – marka telewizorów dostępna w Polsce

 0