Klasyczne Call of Duty: Black Ops od teraz także na Xbox One

Klasyczne Call of Duty: Black Ops od teraz także na Xbox One

Po wielu miesiącach zapowiedzi i reklam, jedna z najpopularniejszych gier ubiegłej generacji, Call of Duty: Black Ops wreszcie dołącza do programu kompatybilności wstecznej na Xbox One. Informację potwierdził dyrektor programowy sieci Xbox Live, Larry Hryb znany szerzej jako Major Nelson.

Black Ops, obok Skyrima i Read Dead Redemption to jedna z najbardziej pożądanych przez społeczność Xbox gier z zeszłej generacji.

Black Ops, obok Skyrima i Read Dead Redemption to jedna z najbardziej pożądanych przez społeczność Xbox gier z zeszłej generacji. Użytkownicy konsoli mogą oddawać głosy na specjalnym forum Xbox Feedback, za pomocą którego Microsoft może zmierzyć zainteresowanie daną pozycją. Aby zagrać w Black Ops, tak jak w przypadku każdego innego tytułu tego typu (z wyjątkiem Doom 3: BFG Edition) można użyć albo płyty z Xboksa 360 bądź przy posiadaniu kopii cyfrowej po prostu pobrać z internetu. Warto przypomnieć, że nawet posiadając fizyczny nośnik, gra automatycznie pobiera się z sieci Xbox Live, ale aby móc z niej korzystać, należy płytę pozostawić.

Obecnie Black Ops jest przecenione w ramach cotygodniowej obniżki cen Deals with Gold a można je nabyć za 54,75zł.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Klasyczne Call of Duty: Black Ops od teraz także na Xbox One

 0