Klawiatura HyperX Alloy FPS także z Cherry MX Red i Brown

Klawiatura HyperX Alloy FPS także z Cherry MX Red i Brown

Na początku roku marka HyperX, należąca do Kingstona, wprowadziła do sprzedaży klawiaturę dla graczy Alloy FPS. Początkowo była dostępna tylko w wersji z przełącznikami Cherry MX Blue. Teraz, zgodnie z zapowiedziami, oferta powiększa się także o Cherry MX Red i Brown.

HyperX Alloy FPS to dość nowa klawiatura w ofercie producenta. Została wprowadzona do sprzedaży na początku 2017 roku w wersji z niebieskimi przełącznikami Cherry MX. Od teraz dostępna będzie także z przełącznikami czerwonymi i brązowymi. Wszystkie gwarantują żywotność na poziomie 50 mln aktywacji, co w praktyce przekłada się na kilka lat użytkowania.

HyperX Alloy FPS to dość prosta konstrukcja. Klawiatura wyposażona jest w sekcję numeryczną oraz jednokolorowe podświetlenie LED (w planach jest także wersja RGB, która ma zadebiutować jeszcze w tym roku). Ma prostą, nieskomplikowaną budowę oraz złącze USB, przez które można między innymi ładować smartfona. Oferuje pełny N-Key Rollover oraz Anti-Ghosting. Nie brakuje również trybu Game, w którym blokowany jest klawisz Windows.

HyperX rekomenduje swoją klawiaturę najbardziej wymagającym graczom, ale to samo twierdziłby każdy inny producent. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie będą miał okazję ją przetestować i wtedy będę mógł wydać werdykt. HyperX Alloy FPS kosztuje w Polsce około 500 zł, więc dość rozsądnie jak na klawiaturę mechaniczną z przełącznikami Cherry MX.

HyperX Alloy FPS

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Klawiatura HyperX Alloy FPS także z Cherry MX Red i Brown

 0