Knockout City cieszy się ogromnym zainteresowaniem graczy

Knockout City cieszy się ogromnym zainteresowaniem graczy

Knockout City podbija świat gier. Jak wynika z danych podanych przez Electronic Arts od momentu premiery gry, która miała miejsce 21 maja 2021 roku zagrało w nią 5 milionów graczy. Do tego sukcesu zapewne przyczynił się darmowy okres próbny trwający do 31 maja, a także fakt, że całość odpalimy w ramach abonamentu Xbox Game Pass, który dla nowych użytkowników jest dostępny w różnych promocjach. Warto przypomnieć, że jakieś dwa tygodnie temu tytuł przebił poziom 2 mln odbiorców, więc baza graczy regularnie się powiększa. Produkcja trafiła na PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch w cenie 90 złotych. Tak jak wspominaliśmy zagramy w nią również w abonamencie Xbox Game Pass lub EA Play. Pierwszy w podstawowej opcji kosztuje 39,99 zł miesięcznie, za drugiego zapłacimy 14,99 zł.

W Knockout City zagrało już 5 mln graczy.

Knockout City dostało przyzwoite oceny w serwisie Metacritic. Przykładowo wersja komputerowa zebrała 7.2 średniej z opinii wystawionych przez graczy, natomiast w przypadku krytyków jest to 80% na podstawie 20 recenzji. Knockout City łączy ze sobą gatunki strzelanki oraz gry sportowej, a całość czerpie inspiracje z zabawy w zbijaka zwanego "grą w dwa ognie". Rozgrywka toczy się na różnych, dynamicznych mapach, z kolei naszym celem jest zbijanie przeciwników piłkami rozrzuconymi po lokacji. Przygodę rozpoczynamy jednak od stworzenia swojej postaci w dostępnym kreatorze.

Same piłki posiadają różne właściwości, zaś za piłkę może posłużyć nawet inna postać (po zwinięciu się w kulę). Gra oferuje zabawę wyłącznie online i podstawowymi trybami są tutaj potyczki 3 vs 3 oraz 4 vs 4. Dodatkowo każdy sezon przyniesie nowe mapy, rodzaje piłek, nagrody, wydarzenia i wyzwania. Knockout City to niewątpliwie interesująca pozycja, ale zobaczymy czy w kolejnych miesiącach utrzyma wysokie zainteresowanie społeczności.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Knockout City cieszy się ogromnym zainteresowaniem graczy

 0