Kobieta przypadkowo zastrzeliła partnera podczas pokazu na YouTube

Kobieta przypadkowo zastrzeliła partnera podczas pokazu na YouTube

Ubiegłego lata z pewnością słyszeliście o parze YouTuberów, którzy chcąc zaistnieć w świecie i zyskać status celebryty, postanowili wykonać numer, który dałby im ich pięć minut sławy. Niestety, nie o taką sławę raczej im chodziło. Teraz zapadł wyrok w tej sprawie.

Osób chcących zaistnieć w świecie wykonując niedorzeczne czynności jest wiele. Z pewnością słyszeliście o człowieku, który wykazał się brakiem rozumu i utknął z głową zacementowaną w kuchence mikrofalowej. Podobny brak wyobraźni cechuje pewną parę, która w poszukiwaniu chwały na YouTube zdecydowała się na delikatnie mówiąc nieprzemyślany pokaz, mający zapewnić im ogromną ilość wyświetleń. Podczas pokazu mężczyzna poprosił swoją partnerkę, by ta strzeliła w jego kierunku z broni palnej. Sam miał osłonić się jedynie książką. Jak wynika z nagłówka, źle poszło wszystko co tylko mogło. Pokaz zakończył się śmiertelnym postrzeleniem mężczyzny. Pedro Ruiz poprosił swoją dziewczynę Monalisę Perez by strzeliła do niego z odległości wynoszącej niecałe pół metra. Jedyną osłoną miała być książka grubości 3,5 cm. Nie wiadomo do tej pory czy to brak wyobraźni, czy wiara w nadprzyrodzone moce sprawiła, że para zdecydowała się na przeprowadzenie eksperymentu, zwłaszcza że podobno wykorzystano broń Desert Eagle .50, która jest jedną z najpotężniejszych broni ręcznych jakie istnieją.

Jak daleko można się posunąć by zaistnieć na YouTube?

20-letnia Monalisa będąc w ciąży, zastrzeliła swojego 22-letniego partnera, na oczach 30 osób, wśród których było nawet 3-letnie dziecko. Perez zeznała, że była niechętna do wykonywania tego niebezpiecznego pokazu, jednakże jej chłopak strzelał do książek i pokazywał jej, że kula nie jest w stanie przedostać się na drugą stronę - co ostatecznie przekonało ją, że mężczyzna jest bezpieczny. Teraz zapadły wyrok w tej głośnej sprawie i nie był on łatwy do podjęcia, bo jakby nie patrzeć kobieta zabiła osobę. Sędzia skazał Perez na 180 dni więzienia, z czego połowa kary będzie odbywać się na zasadzie 10 dni w więzieniu, następnie 10 dni w domu. Pozostałe 90 dni kary odbędzie się w formie aresztu domowego. Perez ponadto pozostanie przez 10 lat pod specjalnym nadzorem, ma dożywotni zakaz posiadania broni palnej i nie może czerpać żadnych korzyści majątkowych z nagranego materiału. Sędzia podsumowując wyrok powiedział: "W rzeczywistości ten głupi pokaz był wymarzony, zaplanowany i wykonany przez Pedro Ruiza, a oskarżona błędnie i tragicznie polegała na jego zapewnieniach, że wszystko jest bezpieczne".

Pokaż / Dodaj komentarze do: Kobieta przypadkowo zastrzeliła partnera podczas pokazu na YouTube

 0