Kolejna część Battlefielda zostanie pokazana na EA Play

Kolejna część Battlefielda zostanie pokazana na EA Play

Electronic Arts kolejny raz zapowiedziało swoją własną konferencję prasową, na której ujawni najistotniejsze plany na najbliższą przyszłość.

Nie na tegorocznym E3 w Los Angeles, a podczas własnej zorganizowanej imprezy Electronic Arts chce pokazać nadchodzące tytuły ze swego katalogu. Co ciekawe, nie zabraknie tu również kolejnego Battlefielda - o nowej odsłonie kultowej strzelanki spekuluje się już od jakiegoś czasu, a jej akcja miałaby być umieszczona w doskonale znanym wszystkim fanom gier okresie drugiej wojny światowej. Nie Wietnam czy I wojna światowa, a właśnie najsłynniejszy konflikt zbrojny w dziejach świata ma zająć nasz czas na wiele miesięcy. Należy przyznać, iż nie jest to niespodzianka, albowiem deweloperzy ochoczo wracają do sprawdzonej tematyki, a do idealnych przykładów należy najświeższe Call of Duty: WII, które spotkało się z bardzo pozytywnymi recenzjami zarówno krytyków, jak i społeczności fanów wirtualnej rozrywki.

To już pewne - podczas najbliższego EA Play popularny producent pokaże kolejną część Battlefielda. Oprócz tego możemy oczekiwać masy interesujących materiałów z innych gier

EA Play, tradycyjnie poprzedzające największy growy event E3, odbędzie się w dniach 9-11 czerwca w Hollywood Palladium o godzinie 23:00 i zakończy się o 5:00. Z kolei w niedzielę od 19 do rana studio zaprezentuje w akcji swoje nowe tytuły i jak poinformowano w oficjalnym komunikacie, na pewno będzie to kolejny Battlefield, Anthem, The Sims 4 czy produkty od EA Sports (FIFA, itd.). Co ciekawe, nie zabraknie również paru interesujących niespodzianek. To dobrze, że deweloper chce pochwalić się dość pokaźną liczbą materiałów z BF, dzięki czemu poznamy zapewne szkielet historii czy samego gameplayu. Jeśli idzie o Anthem, to w tym przypadku premiery powinniśmy oczekiwać maksymalnie do 31 marca 2019 roku. Oby Elektronicy tym razem zaskoczyli nas jak najbardziej pozytywnie. 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Kolejna część Battlefielda zostanie pokazana na EA Play

 0