Kolejna funkcja platformy X będzie dostępna tylko w ramach subskrypcji

Kolejna funkcja platformy X będzie dostępna tylko w ramach subskrypcji

Transmisje na żywo są w dzisiejszych czasach niezwykle popularne wśród internautów. Relacje z live można prowadzić na różnych platformach takich jak Twitch, Facebook, Instagram czy X (dawniej Twitter). Jednak tylko ten ostatni za sprawą decyzji Elona Muska ukryje tę funkcję za paywallem.

Elon Musk przyzwyczaił nas do tego, że chce zrobić z serwisu społecznościowego X, niegdyś znanego pod nazwą Twitter maszynkę do zarabiania pieniędzy, tak jak z reszty swoich biznesów. Czy mu to się udaje to oddzielna kwestia. Pewne rzeczy w X nie są dostępne dla zwykłych użytkowników i znajdziemy je w subskrypcji X Premium. Teraz w ramach abonamentu dostępna będzie inna funkcja.

Prowadzenie transmisji na żywo w serwisie X będzie częścią płatnego planu Premium.

W poście na swoim koncie firma X oświadczyła, że ​​tylko osoby, które wykupią subskrypcję Premium będą mogły przesyłać strumieniowo treści na żywo za pośrednictwem jej strony internetowej. W notatce stwierdzono, że zmiana ta „wkrótce się rozpocznie”, ale nie podano konkretnej daty. Dodano, że obejmie ona także transmisję na żywo „z kodera z integracją X”.

Nie ma informacji, który poziom subskrypcji Premium będzie obejmował transmisję na żywo. Platforma ma obecnie trzy plany, a najtańszy kosztuje 3 dolary miesięcznie.

X oferuje w ramach abonamentu różne opcje takie jak dłuższe odpowiedzi na wiadomości, ograniczenie reklam do zera i dostęp do narzędzi dla twórców.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Kolejna funkcja platformy X będzie dostępna tylko w ramach subskrypcji

 0