Kolejna odsłona Assassin`s Creed przeniesie nas do Grecji

Kolejna odsłona Assassin`s Creed przeniesie nas do Grecji

Choć ostatni epizod z bractwem Assasynów sprzedaje się bardzo dobrze, to wydawca opracowuje powoli kolejną część sagi. Tym razem mielibyśmy powrócić do Europy. 

Najnowsza odsłona Assassin's Creed została doceniona przez krytyków i cieszy się znaczącym zainteresowaniem wśród fanów wirtualnej rozrywki. Dodatkowo Ubisoft decyduje się publikować regularne aktualizacje usprawniające produkcję oraz rozszerzać historię o kolejne interesujące wątki (w styczniu ukazał się The Hidden Ones, a teraz The Curse of the Pharaohs). Jednak ów błogi stan nie będzie trwał wiecznie, a francuski deweloper jakiś czas temu oczywiście rozpoczął powolne prace nad tworzeniem następnej odsłony. Do tej pory nie otrzymaliśmy zbyt szczegółowych informacji, aczkolwiek wczorajsze doniesienia rzuciły nam nieco więcej światła na sprawę. Wynika z nich, że tym razem porzucimy piękny, słoneczny Egipt i trafimy do równie urokliwej Grecji.

Najnowszy Assassin's Creed ma nas tym razem zabrać do urokliwej Grecji

Źródłem przecieku jest Liam Robertson, posiadający na swym koncie wiele sprawdzonych wiadomości odnośnie istnienia jeszcze nieujawnionych gier. Co ciekawe te plany przewinęły się już w 2015 roku, ale wówczas jak wiemy, przeforsowano Egipt oraz przygodę Bayeka. Natomiast teraz zostaniemy przerzuceni do kraju Homera. Prawdopodobnie poznamy tamtejszą mitologię grecką i bóstwa z nimi związane. Kolejna poszlaka to post na Twitterze od Raphael Lacoste, dyrektora artystycznego, pracującego nad Origins - wrzucił on w nim swój filmik z podróży do Grecji. Premierę następnego Assassyna przewidziano na rok 2019. Autorzy rozważają także przeniesienie gry na konsolę Nintendo Switch (identyczne źródła podają jakoby w planach, był spin-off serii na maszynkę Japończyków). Tak czy inaczej, do momentu ewentualnej oficjalnej zapowiedzi radzimy te doniesienia traktować ze sporym dystansem.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Kolejna odsłona Assassin`s Creed przeniesie nas do Grecji

 0