Kolejne gry multiplayer trafiają do usługi NVIDIA GeForce NOW

Kolejne gry multiplayer trafiają do usługi NVIDIA GeForce NOW

GeForce Now wzbogaca się o kolejne gry. Do usługi streamingowej NVIDII dołączają: Ys IX: Monstrum Nox (premiera 6 lipca w Steam oraz Epic Games Store), Black Skylands (premiera 9 lipca w Steam), Swords of Legends Online (premiera 9 lipca w Steam oraz Epic Games Store), Call to Arms - Gates of Hell: Ostfront (Steam), Crowfall (własny launcher), GRAVEN (Steam oraz Epic Games Store), Ironcast (Epic Games Store), Mutant Year Zero: Road to Eden (Epic Games Store), Rayman: Szalone Kórliki (Steam oraz Ubisoft Connect) oraz Wushu Chronicles (Steam). Oprócz tego na liście "Najlepszych gier multiplayer w GeForce NOW" znajdują się: Among Us, Apex Legends (darmowa), Counter-Strike: Global Offensive (darmowa), Destiny 2 (darmowa), Dota 2 (darmowa), League of Legends (darmowa), Team Fortress 2, Valheim i World of Tanks (darmowa).

GeForce Now wzbogacił się o nowe gry multiplayer.

Kolejne gry multiplayer trafiają do usługi NVIDIA GeForce NOW

Z innych popularnych sieciowych produkcji należy wymienić jeszcze Fortnite, Rust, Terraria, War Thunder, Hunt: Showdown czy Phasmophobia. Łącznie ponad 400 dostępnych w GeForce NOW tytułów oferuje tryb multiplayer, a kolejne powiększają bibliotekę w każdy czwartek, zatem każdy gracz znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Jeśli chodzi o nowości, to Sword of Legends Online jest przedstawicielem gatunku MMORPG akcji osadzonym w fantastycznym świecie z wyrafinowanym systemem walki i fabułą, bazującą na chińskiej mitologii. Call to Arms - Gates of Hell: Ostfront to z kolei strategia czasu rzeczywistego pozwalająca graczowi kontrolować zarówno pojedynczego strzelca, jak i całe dywizje pancerne w największych bitwach II wojny światowej. Crowfall to nowa gra MMORPG z elementami strategicznymi od studia ArtCraft.

GeForce Now jest usługą subskrypcyjną, która oprócz standardowego bezpłatnego dostępu oferuje też płatną wersję premium. Priority kosztuje 49 złotych miesięcznie i w ramach tego planu dostajemy priorytetowy dostęp do serwerów gamingowych, dłuższe sesje (w podstawowym wariancie jest to 1 godzina) czy technologię RTX ON. Warto wspomnieć, że minął ponad rok odkąd GeForce Now został udostępniony dla wszystkich zainteresowanych (przypomnijmy, że usługa przechodziła testy od 2015 roku) i nie ma prawa narzekać na brak zainteresowania, niebawem dobijając do 10 milionów aktywnych subskrypcji. Platforma oferowała wcześniej subskrypcję Founders - promocyjny, ograniczony czasowo dostęp, który przeszedł do historii już jakiś czas temu.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Kolejne gry multiplayer trafiają do usługi NVIDIA GeForce NOW

 0