Kolejne źródła potwierdzają obecność kamery 3D w Samsung Galaxy S10

Kolejne źródła potwierdzają obecność kamery 3D w Samsung Galaxy S10

Pomimo premiery najważniejszego modelu w katalogu Samsunga, czyli Galaxy S9 fani marki powoli zaczynają myśleć o jego następcy, który ma posiadać znacznie bardziej zaawansowane funkcje. 

Tegoroczna odsłona flagowego reprezentanta serii Galaxy nie zrobiła praktycznie żadnej rewolucji na rynku. Złośliwcy twierdzą, że firma ograniczyła się do upakowania tych samych elementów co w S8 tylko w nowej obudowie. Mimo wszystko nie da się ukryć, iż Samsung postawił na dopracowanie  aparatu fotograficznego dzięki czemu wykonane nim zdjęcia są jeszcze wyższej jakości. Choć od debiutu minęło dopiero kilkanaście tygodni, to branża na poważnie zaczęła rozmyślać o następcy, czyli Galaxy S10. Jak wskazuje wiele plotek może on być wart czekania i kupna bardziej od swego poprzednika. Korporacja pragnie bowiem postawić na istną rewolucję marki, która nie ograniczy się tylko do zastosowania X w nazwie, a pójdzie o krok dalej.

Jedną z kluczowych funkcji w Galaxy S10 ma być funkcja zaawansowanego rozpoznawania twarzy

Kolejne informacje potwierdzają, że S10 ponownie zostanie wyposażony w czytnik linii papilarnych (Samsung ponoć pierwotnie testował tę opcję jeszcze w S8, lecz różne zdarzenia uniemożliwiły implementację w tym modelu). Podobno producent jest również mocno zainteresowany dodaniem modułu 3D służącego do identyfikacji twarzy właściciela telefonu, ale nie mamy pewności, czy ostatecznie znajdzie on zastosowanie. Co ciekawe prototyp urządzenia o nazwie kodowej Beyond miał trafić w ręce oficjalnych partnerów Samsunga. Oczywiście żaden z nich nie zdecydował się podać jakiś większych szczegółów dotyczących chociażby specyfikacji S10. Miejmy jednak nadzieję na otrzymanie większej ilości przecieków w najbliższym czasie.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Kolejne źródła potwierdzają obecność kamery 3D w Samsung Galaxy S10

 0