Kolejny Festiwal Gier Steam pozwoli nam wypróbować ponad 500 gier

Kolejny Festiwal Gier Steam pozwoli nam wypróbować ponad 500 gier

Kolejny Festiwal Gier Steam wystartuje już pojutrze, 3 lutego i pozwoli nam zapoznać się z grywalnymi wersjami demonstracyjnymi przeszło 500 nadchodzących tytułów. Valve zaczęło organizować wirtualny festiwal w zeszłym roku w środku pandemii koronawirusa, po tym jak odwołano wiele branżowych wydarzeń, takich jak Game Developers Conference. Od tego czasu otrzymaliśmy już kilka edycji Steam Game Festival, którego celem jest promowanie gier od niezależnych deweloperów. 

Kolejny Festiwal Gier Steam wystartuje już 3 lutego i pozwoli nam zapoznać się z grywalnymi wersjami demonstracyjnymi przeszło 500 nadchodzących tytułów.

Valve ujawniło już niektóre z gier, które zostaną zaprezentowane, w szczególności kilka tytułów z gatunku akcji i strategii. Fani tych pierwszych będą mogli wypróbować między innymi Almighty: Kill Your Gods od Runwild Entertainment, gdzie samemu lub z przyjaciółmi będziemy bronić wyspę przed gigantycznymi potworami. Bloodroots od Paper Cult to mocno stylizowana bijatyka o zemście, a Slipgate Ironworks przygotowało Graven, czyli FPS w klimatach fantasy. Jest też debiutancka gra Zenovii, czyli 16-bitowa platformówka osadzona w postapokaliptycznej Ameryce, Steel Assault oraz wieloosobowa gra Kingshunt typu hack-and-slash tower defense od Vaki Games.

Jeśli zaś chodzi o strategię, to będziemy mogli wypróbować Floppy Knights od Rose City Games, w których występują rycerze przywoływani z dyskietek. Jest też Timberborn od Mechanistry, czyli city builder ze zwierzętami oraz The Riftbreaker od Exor Studios. Ten ostatni jest grą o budowaniu bazy z elementami RPG akcji, w której wcielamy się w postać w stroju mecha zdolną do podróżowania między wymiarami. Dream Engines: Nomad Cities od Suncrash to z kolei survivalowa gra o budowaniu z latającymi miastami. Nadchodząca edycja Steam Game Festival potrwa sześć dni i pozwoli nam nawet na czatowanie z twórcami oraz oglądanie na żywo paneli oraz rozgrywek. Możecie zapisać się na to wydarzenie na jego oficjalnej stronie, aby otrzymać powiadomienie, kiedy ono wystartuje.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Kolejny Festiwal Gier Steam pozwoli nam wypróbować ponad 500 gier

 0