Kompaktowy skaner IRIScan Express 4 od Iris

Kompaktowy skaner IRIScan Express 4 od Iris

Iris zaprezentował najnowszy skaner IRIScan Express 4, który ma być bardzo prosty w obsłudze. Dodatkowo atutem urządzenia ma być kompaktowy rozmiar.

Producent wyraźnie podkreśla, że jedną z zalet najnowszego skanera jest jego prosta obsługa. Mianowicie do korzystania ze skanera nie potrzeba żadnego skomplikowanego oprogramowania, urządzenie będzie wykonywać swoją pracę od razu po wciśnięciu przez użytkownika odpowiedniego przycisku. Warto dodać, że użytkownik ma wcześniej możliwość skonfigurowania opcji szybkiego skanowania, wybierając między innymi w jakim formacie plik ma być zapisany. Co ciekawe, producent zapewnia, że urządzenie poradzi sobie z rozpoznaniem nawet bardzo nieczytelnego pisma i przerobi odręcznie wykonane notatki w edytowalny dokument, który będzie można zapisać jako plik Word, Excel czy PDF.

Głównymi zaletami urządzenia mają być kompaktowy rozmiar oraz łatwość obsługi

Kompaktowe rozmiary skanera, które wynoszą dokładnie 3,4 (wysokość) x 29 (długość) x 5,1 (szerokość) centymetrów, pozwalają łatwo przenosić urządzenie, co umożliwia użytkownikowi wykorzystanie go także w podróży. Co więcej, warunki, w jakich użytkownik będzie wykonywał skany, mają nie mieć negatywnego wpływu na ich jakość. Zaprezentowane urządzenie IRIScan Express 4 może zeskanować do ośmiu stron na minutę przy 300 DPI w kolorze lub w wariancie czerń i biel. Skaner może pracować także z rozdzielczością 600 DPI lub 1200 DPI przy zastosowaniu interpolacji. Cena skanera IRIScan Express 4 wynosi około 450 złotych. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Kompaktowy skaner IRIScan Express 4 od Iris

 0