Komputronik Gaming, iiyama G-Master i Viper Gaming sponsorami drużyny H34T

Komputronik Gaming, iiyama G-Master i Viper Gaming sponsorami drużyny H34T

Drużyna League of Legends H34T zyskała nowych uznanych sponsorów, czyli Komputronik Gaming, iiyama G-Master i Viper Gaming by Patriot. Komputronik Gaming został sponsorem tytularnym tej wciąż całkiem nowej organizacji rywalizującej w popularnej grze MOBA. Drużyna występować będzie w nowym sezonie w Ultralidze, najlepszej lidze e-sportowej w League of Legends, pod nazwą Komputronik H34T.

Drużyna League of Legends H34T zyskała nowych uznanych sponsorów, czyli Komputronik Gaming, iiyama G-Master i Viper Gaming by Patriot.

Ultraliga jest flagową produkcją Polsat Games, w ramach której profesjonalni zawodnicy e-sportowi mogą zmierzyć się w walce o mistrzostwo. Obecnie projekt skupia się na League of Legends w oficjalnej współpracy z Riot Games, a rozgrywki najlepszych graczy w Polsce są transmitowane do telewizji oraz Internetu. W ramach najbliższego sezonu rozegranych zostanie siedem kolejek, podczas których każda z ośmiu drużyn rozegra czternaście spotkań. „H34T Esports to świeżo upieczona organizacja, która postawiła na mieszankę młodych talentów z doświadczonymi weteranami. Wraz ze sporym zaangażowaniem braci Malczyńskich, zespół z pewnością będzie celował wysoko. Ogromnie cieszymy się, że udało nam się nawiązać współpracę i razem będziemy chcieli zrealizować ambitne cele” - mówi Piotr Janus, Brand Manager Komputronik i współzałożyciel Komputronik Gaming.

Komputronik Gaming to tytularny sponsor H34T, dlatego nazwa firmy trafiła też do nazwy organizacji. iiyama G-Master wyposaży ekipę w wysokiej klasy monitory dla graczy i tu warto wspomnieć o ofensywie nowych produktów japońskiego producenta, choćby recenzowanego przez nas ostatnio pierwszego gamingowego monitora IPS marki, czyli ultrapanoramicznego G-Master GB3461WQSU Red Eagle. Viper Gaming by Patriot dostarczy zaś drużynie H34T peryferia, tj. klawiatury, myszki i słuchawki, które pozwolą rywalizować im z czołowymi ekipami na najwyższym poziomie. Z takim wsparciem Komputronik H34T może zajść naprawdę wysoko, dlatego trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów.   

Pokaż / Dodaj komentarze do: Komputronik Gaming, iiyama G-Master i Viper Gaming sponsorami drużyny H34T

 0