Komputronik oszalał. Chce sprzedać sprzęt za złotówkę!

Komputronik oszalał. Chce sprzedać sprzęt za złotówkę!

Sprzęt komputerowy za złotówkę? Tego jeszcze nie grali! Znany sklep Komputronik prowadzi aktualnie akcję bazującą na aukcji holenderskiej, gdzie w ostatnim dniu trwania, licytowane urządzenia będą do zdobycia w śmiesznie niskiej cenie!

Od dziś przez 21 dni będziecie mogli obserwować i kupić w sumie trzy produkty wystawione przez sklep Komputronik. Akcja bazuje na tzw. aukcjach holenderskich i jeśli w ciągu tych 21 dni nikt nie zdecyduje się na zakup danego urządzenia, ich cena spadnie do minimalnej kwoty ustalonej przez sklep - 1 zł. Każde urządzenie, biorące udział w promocji pochodzi z outletu Komputronika. To pełnowartościowy sprzęt z delikatnymi śladami użytkowania. No dobrze, ale jaki sprzęt objęto promocją?

Pełnoprawne laptopy i zestaw komputerowy za złotówkę? Komputronik szaleje!

Pierwszym produktem biorącym udział w promocji jest zestaw komputerowy Komputronik Ultimate X711 o wyjściowej cenie 10 300 zł. Wyposażony został w procesor Intel Core i7 11. generacji, 32 GB pamięci RAM, dysk SSD o pojemności 1 TB oraz kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti. Zestaw jak widać bardzo wydajny i świetnie nada się nie tylko do wszelkich gier nastawionych na rywalizację sieciową, ale też do tych, gdzie najważniejszym elementem jest grafika z ray tracingiem i DLSS. Pytanie tylko jedno... kto pierwszy powie stop i na jakim pułapie zatrzyma się cena początkowa?

Komputronik za 1 zł

Drugim produktem objętym promocją jest laptop ASUS ROG Strix G15, czyli absolutna bomba dla graczy! Z wysokiej jakości budową, z jakiej znany jest ASUS w parze idzie też wydajność. Notebooka wyposażono w ośmiordzeniowy procesor AMD Ryzen 7 4800H, 32 GB pamięci RAM, dysk SSD PCIe NVMe o pojemności 1 TB, kartę graficzną GeForce RTX 3050 Ti oraz 15,6-calową matrycę IPS o rozdzielczości Full HD i odświeżaniu 144 Hz. Prawdziwa gratka dla gracza? No pewnie, bo laptop początkowo kosztował 4930 zł, a Wy - jeśli do tego dojdzie - możecie go zgarnąć za złotówkę!

Za równowartość trzech gum kulek (lub dwóch gum Shock!) do zdobycia będzie również laptop HP 15s-eq2135nw, który wyposażony został w procesor AMD Ryzen 5 5500U, 8 GB pamięci RAM, dysk SSD o pojemności 512 GB oraz 15,6-calowy ekran IPS o rozdzielczości Full HD. Świetny laptop do użytku domowego wyceniono na kwotę 2280 zł i w sumie sami się zastanawiamy, czy tak dobry notebook uda się komuś zdobyć w niższej cenie...

Po więcej informacji odsyłamy Was do oficjalnego komunikatu sklepu Komputronik.

Aktualizacja: Szybko poszło. Komputronik sprzedał wszystkie produkty.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Komputronik oszalał. Chce sprzedać sprzęt za złotówkę!

 0