Konkurs adwentowy 2021 z ITHardware! Nie przegap ani jednego dnia!

Konkurs adwentowy 2021 z ITHardware! Nie przegap ani jednego dnia!

Święta Bożego Narodzenia nadchodzą wielkimi krokami. Na ulicach zaczynają rozświetlać się ozdoby, w radiu można posłuchać Last Christmas, a na ITHardware, jak co roku zresztą, przygotowujemy zarówno Świąteczny Poradnik Zakupowy, jak i kalendarz adwentowy z nagrodami.

Konkurs Adwentowy ITHardware.pl

Tak samo jak rok temu, w okresie grudnia 2021 możecie spodziewać się naszej redakcyjnej tradycji – kalendarza adwentowego z nagrodami, na co już teraz gorąco Was zapraszamy. Kalendarz Adwentowy ITHardware? Cóż to takiego zapytacie? Jest to konkurs, w którym codziennie możecie wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez naszych partnerów. Zabawa tradycyjnie potrwa od 1 do 24 grudnia 2021 roku i codziennie pojawiać się będzie wpis odkrywający ten konkretny dzień w kalendarzu. Stąd też będziecie mogli wziąć udział w konkursie. Warto nas odwiedzać, ponieważ łączna pula nagród wynosi ponad 15 000 zł! Nie możemy aktualnie zdradzić co to będą za nagrody, ale wśród nich znajdą się fotele gamingowe, zestawy pamięci RAM, dyski SSD i wiele, wiele więcej. Naszymi partnerami są absolutnie topowi producenci sprzętu komputerowego i peryferiów – MSI, Patriot, SPC, iiyama, Kingston, KFA2, Corsair, Steelseries, AOC i inni!

Jakie są zasady? Bardzo proste i dla stałych czytelników ITHardware nie będzie to żadna nowość. Codziennie, tj. od 1 do 24 grudnia 2021 roku, pojawiać się będzie konkursowy wpis, w którym umieścimy link prowadzący do aplikacji. Tam będą czekać na Was wyzwania, ale zaręczamy - nie będą to pytania z dziedziny fizyki kwantowej. Każdy ma więc równe szanse! W sumie będzie 24 konkursy, a każdy z nich potrwa trzy dni. Wyniki podamy Wam na odpowiedniej podstronie (do 14 dni kalendarzowych), ale tak jak zwykle, postaramy uwinąć się z tym znacznie szybciej. Mamy nadzieję, że również i w tym roku weźmiecie udział w naszej zabawie!

Pierwszy dzień zabawy już w środę, za dwa dni. Wtedy też dowiecie się jaka nagroda czeka na zwycięzcę 1 grudnia 2021. Wpisy pojawiać będą się codziennie o 8:00.

gwiazdka 2021 ithardware

Gwiazdkowy Poradnik Zakupowy ITHardware.pl

Oprócz konkursu przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Poradnik Zakupowy – Gwiazdka 2021 z ITHardware. Jeśli nie macie pomysłu na świąteczny prezent lub po prostu chcecie zakupić bliskim lub sobie coś ładnego i przede wszystkim praktycznego, warto zapoznać się z naszą stroną. Produkty dobieraliśmy bardzo starannie i to w każdej dostępnej kategorii, a więc pomożemy Wam zdecydować się na coś konkretnego. Zaufajcie specjalistom!

Jak używać naszego poradnika zakupowego? Nic prostszego. Wejdźcie na Gwiazdkowy Poradnik Zakupowy i skorzystajcie z trzech opcji doboru odpowiedniego sprzętu – cena, producent lub kategoria sprzętowa. Czeka na Was całe mnóstwo propozycji – od niedrogich gadżetów, po fotele i monitory dla graczy (i nie tylko), a na laptopach i komputerach kończąc. Większość z widniejących tam produktów już zdążyliśmy przetestować, dlatego jeśli zauważycie coś, co Was w szczególności zainteresowało, skorzystajcie z naszej głównej strony lub wyszukiwarki i zapoznajcie się z recenzją jeszcze przed zakupem!

Pokaż / Dodaj komentarze do: Konkurs adwentowy 2021 z ITHardware! Nie przegap ani jednego dnia!

 0