Konkurs Adwentowy 2021 z ITHardware – Dzień #12

Konkurs Adwentowy 2021 z ITHardware – Dzień #12

Mija już kolejny dzień od wprowadzenia naszego konkursu adwentowego z ITHardware. Dziś macie okazję wygrać zestaw od MSI - klawiatura i mysz MSI Vigor GK30 Combo, świąteczne skarpetki, czapka MSI i pluszowy smok MSI. Nie zwlekaj i weź udział!

Kolejny dzień, kolejne nagrody, bo nasz konkurs adwentowy trwa dalej! Tym razem mamy dla Was pakę od MSI. O jakim sprzęcie mowa? Nagrodą jest klawiatura i mysz MSI Vigor GK30 Combo, świąteczne skarpetki, czapka MSI i pluszowy smok MSI.

Coraz bliżej świąt i kolejny dzień naszego ciągle trwającego konkursu adwentowego. Do wygrania jest mega zestaw od MSI, który zawiera klawiaturę i mysz MSI Vigor GK30 Combo, świąteczne skarpetki, czapka MSI i pluszowy smok MSI!

gwiazdka 2021

MSI Vigor GK30 Combo to wytrzymała konstrukcja i szybkie czasy reakcji, które tworzą idealne narzędzie do wielogodzinnych sesji z ulubioną grą. Wodoodporna konstrukcja pływających klawiszy w GK30 nie tylko świetnie wygląda, ale także pomaga w czyszczeniu klawiatury. Stabilna podstawa klawiatury znajdująca się tuż pod spacją zapewnia dobre oparcie i zapobiega ślizganiu się klawiatury podczas dynamicznej rozgrywki. Nie zwlekaj i weź udział w konkursie, by wygrać!

Jak wygrać?

Co należy zrobić, by wygrać nagrodę dnia? Należy wejść tutaj i wykonać wszystkie kroki zapisane w aplikacji SweepWidget. Konkurs potrwa pięć dni. Życzymy powodzenia!

 

Fundatorem nagrody jest:

NZXT Kraken X53 RGB

 

Nagrody dnia:

Klawiatura i mysz MSI Vigor GK30 Combo, świąteczne skarpetki, czapka MSI i pluszowy smok MSI

MSI

MSI

MSI

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Konkurs Adwentowy 2021 z ITHardware – Dzień #12

 0