Konkurs Adwentowy 2021 z ITHardware – Dzień #13

Konkurs Adwentowy 2021 z ITHardware – Dzień #13

Mija już kolejny dzień od wprowadzenia naszego konkursu adwentowego z ITHardware. Dziś macie okazję wygrać świetną mysz dla graczy - Genesis Krypton 550. Nie zwlekaj i weź udział!

Dnia następnego... mamy kolejne nagrody, bo nasz konkurs adwentowy trwa dalej! Tym razem mamy dla Was świetną mysz,  polskiego producenta sprzętu Genesis. O jakim sprzęcie mowa? Nagrodą jest Genesis Krypton 550.

Dziś już kolejny dzień naszego ciągle trwającego konkursu adwentowego. Do wygrania myszka dla graczy Genesis Krypton 550!

gwiazdka 2021

Genesis Krypton 550 waży zaledwie 70 gram, dzięki czemu gwarantuje maksymalną kontrolę i wygodę podczas szybkich ruchów. Sercem Krypton 550 jest sensor optyczny PMW3325, który zapewnia Ci dokładność i precyzję. Krypton 550 to doskonała myszka grach, która nie zawiedzie Cię w żadnej sytuacji. Wyposażona w przełączniki Huano o żywotności do 20 milionów kliknięć cechujące się małą siłą nacisku.  Nie zwlekaj i weź udział w konkursie, by wygrać!

Jak wygrać?

Co należy zrobić, by wygrać nagrodę dnia? Należy wejść tutaj i wykonać wszystkie kroki zapisane w aplikacji SweepWidget. Konkurs potrwa pięć dni. Życzymy powodzenia!

 

Fundatorem nagrody jest:

genesis

Nagroda dnia:

Myszka dla graczy Genesis Krypton 550

Krypton 550

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Konkurs Adwentowy 2021 z ITHardware – Dzień #13

 0