Konkurs Adwentowy 2021 z ITHardware – Dzień #18

Konkurs Adwentowy 2021 z ITHardware – Dzień #18

Mija już kolejny dzień od wprowadzenia naszego konkursu adwentowego z ITHardware. Dziś macie okazję wygrać zestaw od SPC Gear klawiaturę GK650 Omnis Kailh Brown RGB + słuchawki Viro Infra + myszkę Gem Plus. Nie zwlekaj i weź udział!

Dnia następnego... mamy kolejne nagrody, bo nasz konkurs adwentowy trwa dalej! Tym razem mamy dla Was świetną mysz,  polskiego producenta sprzętu SPC Gear. O jakim sprzęcie mowa? Nagrodą jest  klawiatura GK650 Omnis Kailh Brown RGB + słuchawki Viro Infra + myszka Gem Plus.

Dziś już kolejny dzień naszego ciągle trwającego konkursu adwentowego. Do wygrania szprzęty od SPC Gear klawiatura GK650 Omnis Kailh Brown RGB + słuchawki Viro Infra + myszka Gem Plus!

gwiazdka 2021

SPC Gear posiada w swojej ofercie ciekawe gamingowe akcesoria SPC Gear GEM wyposażono w świetny sensor PixArt PMW3370 o niezwykle wysokich parametrach i niskim LOD, słuchawki SPC Gear VIRO Infra to  wysoka jakość odtwarzanego dźwięku, ale też wygoda użytkowania, solidna i wytrzymała konstrukcja, a także mikrofon czysto i klarownie rejestrujący głos. SPC Gear GK650K Omnis Kailh Brown RGB Przełączniki Kailh Brown (brązowe) zastosowane w klawiaturze GK650K mają zbalansowany i uniwersalny charakter. Co za tym idzie, świetnie sprawdzają się w codziennym użytkowaniu — zarówno w grach, jak i podczas pisania.  Nie zwlekaj i weź udział w konkursie, by wygrać!

Jak wygrać?

Co należy zrobić, by wygrać nagrodę dnia? Należy wejść tutaj i wykonać wszystkie kroki zapisane w aplikacji SweepWidget. Konkurs potrwa pięć dni. Życzymy powodzenia!

 

Fundatorem nagrody jest:

SPC Gear

Nagroda dnia:

SPC Gear GK650 Omnis Kailh Brown RGB + słuchawki Viro Infra + myszka Gem Plus

SPC Gear

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Konkurs Adwentowy 2021 z ITHardware – Dzień #18

 0