Konkurs Adwentowy 2021 z ITHardware – Dzień #24

Konkurs Adwentowy 2021 z ITHardware – Dzień #24

Ostatni dzień naszego kalendarza adwentowego i zarazem najdroższa rzecz do wygrania w całym konkursie. Do zgarnięcia jest dziś monitor gamingowy Acer Predator XB3! Weź udział i wygraj!

Dziś wigilia, a więc i ostatni dzień naszego kalendarza adwentowego. W konkursie wygrać mogliście wiele ciekawych rzeczy, a całkowita wartość nagród przekroczyła w tym roku 15 000 zł. 24 grudnia mamy dla Was prawdziwą bombę i tym samym kończymy nasz coroczny konkurs adwentowy. Do zgarnięcia jest 32" monitor gamingowy Acer Predator XB3. Nie zwlekaj, weź udział i wygraj!

W ostatnim dniu konkursu adwentowego mamy dla Was prawdziwy rarytas. Najdroższą rzecz z naszego zestawienia - 32" monitor gamingowy Predator XB3 ufundowany przez firmę Acer.

Monitor gamingowy Acer Predator XB3 to prawdziwy rarytas i ostatnia już nagroda w naszym corocznym konkursie adwentowym. Monitor to 32", gamingowy potwór IPS (8 bit + FRC) o rozdzielczości QHD (2560x1440 pikseli), częstotliwości odświeżania 144 Hz i czasie reakcji 1 ms. Żeby tego było mało, wyświetlacz wyposażony został w USB Hub 3.0, 2x HDMI oraz DisplayPort. Idealna konsumpcja treści odbywać może się też w akompaniamencie technologii HDR o maksymalnej jasności 600 nitów. Monitor wspiera FreeSync oraz G-Sync (kompatybilność).

Jak wygrać?

Co należy zrobić, by wygrać nagrodę dnia? Należy wejść tutaj i wykonać wszystkie kroki zapisane w aplikacji SweepWidget. Konkurs potrwa pięć dni. Życzymy powodzenia!

 

Fundatorem nagrody jest:

Nagroda dnia:

Monitor gamingowy Acer Predator XB3

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Konkurs Adwentowy 2021 z ITHardware – Dzień #24

 0